Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Combból és csípőből szeretnék...

Combból és csípőből szeretnék fogyni. DE úgy, hogy a mellem ne legyen kisebb! Nincsenek nagy melleim de kicsiknek sem mondanám. Én szeretem őket ha ezt lehet így mondani. Szerintetek? Valakinek esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 17:15
 1/8 wasdevilol válasza:
0%
ha fogyózni kezdesz akkor mellből és combból fogysz elöszőr ajánlom a szauna öveket mert tényleg müködnek ....
2012. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Előző, remélem az csak egy vicc. :) Ne mondj ilyeneket, mert valaki a végén még komolyan veszi. Semmilyen övtől nem lehet fogyni. Kérdező: Helyi zsírégetés nincs. A szervezeted dönti el, honnan fogyjon, nem te. Attól, mert a combodat mozgatod, a zsír nem onnan fog égni. Fogyáshoz szálkásító diéta kell és aerob edzés.
2012. szept. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. szept. 25. 17:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyi zsírégetés nincs. Ha ilyet akarsz, akkor menj zsírleszívásra.
2012. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ilyet én is szeretnék, de sajnos nem lehet :( :D
2012. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 nagylzs ***** válasza:

Kérdező! Egyetértek az előttem szólóval. Helyi zsírégetés nem létezik. Viszont amit megtehetsz, az a mellizmok erősítése. Ettől feszesebb lesz.


Ha igazán el vagy hízva, akkor nem csak a külső kinézeted, hanem (inkább) a saját egészséged érdekében érdemes lefogynod.


Ha nem vagy elhízva, akkor meg ne aggódj túlságosan amiatt, hogy a melled kisebb mint szeretnéd.

2012. szept. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
jaja ez nekem is jó lenne. :-)
2012. szept. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyon elhízva:) 2-3-4 fölösleges kg:D ezek aq lagzik már csak ilyenek.. :|:D
2012. szept. 25. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!