Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék leadni 4-5kg-t....

Szeretnék leadni 4-5kg-t. Sportolni sajnos nem nagyon van időm. Tudnátok mondani ötleteket, hogy hogyan tudnám elérni a célomat? Saját tapasztalat is jöhet.

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Albert Einstein mondta: Mindenkinek annyi ideje van a sportra amennyit rá szán.


Azért egy otthoni 30 perces tornára csak van időd. Mondjuk gyakorizás helyett is lehet csinálni. Vagy filmnézés közben is.


De a fogyás sikere a teljes étrendváltozásban van. Egyél egészségesen többször kevesebbet. Vagyis égess el több kalóriát mint amennyi a kalóriabeviteled. Ha ez megy akkor fogyni fogsz.

2015. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Sport nélkül felesleges, egyrészt baromi nehéz, másrészt úgyis visszahízol. Mellesleg mindenkinek arra van ideje, amire szán, én munka, diplomamunka elkészítése, különórák és egy háztartás fenntartása mellett mindennap sportolok.
2015. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
55%
egyet értek az előttem szólókkal, szerintem ha nem is naponta, de két naponta fél óra sport simán belefér. saját tapasztalat. 10 hónap alatt 7 kg-t fogytam, nem állt be a jojo-effektus, tartom a súlyom. Kevesebb, de többszöri étkezés, este 6 után lehetőleg ne nagyon egyél, csak pl. joghurtot v egy szelet sajtot. remélem segítettem:)
2015. szept. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
az este 6 után ne egyél hülyeséget felejtsd el. Nem ezen múlik, hogy fogysz vagy sem, hanem azon, hogy mennyi kalóriát viszel be és mennyit égetsz el.
2015. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Legalább néha pár perc intenzív torna legyen, nem fogyás miatt, csak az izmaidat megmozgatni és az egészséged miatt. Nem hanyagolhatod el a tested, mozogni is kell.

A fogyásnál elsősorban az étrend számít, a mozgás persze hasznos, persze minimális tornával a kalóriaégetés is minimális, de ez van.

Sokféleképpen lehet fogyni, én a szénhidrátcsökkentést s az egészségesebb életmódra váltást szoktam ajánlani, az elég jó módszer.

2015. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Sportolni annyit fogok amennyi időm van. Az étrendemen is változtatok. Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2015. szept. 28. 06:31
 7/7 anonim válasza:
Helyes!:-)
2016. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!