Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 30éves vagyok súlyodan elhízot...

30éves vagyok súlyodan elhízott 102kg 162cm magas Megelégeltem! 12napja 70-90gramm ch-t eszek, meg állok minden finomságot! Beindúl a fogyás vagy ez is sok még?

Figyelt kérdés
2019. nov. 11. 18:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, ajánlom neked Atkins bácsi könyvét. Ketogén vagy nagyon alacsony szénhidráttartalmú étrend után lassan, fokozatosan kellene emelni a ch-t, és csak addig, amíg tartani tudod a súlyod. Ha hízni kezdesz, akkor vissza kell csökkenteni annyira, amennyivel nem hízol.

Az, hogy visszahíztál, nem a ketogén étrend hibája, hanem azé az étrendé, amivel újra hízni kezdtél.

2019. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Pár gondolat a témában: Én sem találtam fel a meleg vizet a témában, de egy másfél hónapos fogászati procedúra érdekes változásokat hozott. A sebek gyógyulása érdekében el lettem tiltva a tejes dolgoktól. Ebből eredően elmaradt a kedvenc sós süteményeim otthoni sütögetése is. Ez a kis változás és egy pár apró figyelmesség ilyen rövid idő alatt öt kiló súlycsökkenést hozott, ami 2 évre visszatekintve 10 kiló csökkenést eredményezett. Semmi tejtermék, semmi zörgőzacskós vacak. Bármely félkilós kenyérből 4 vékony szelet naponta, természetesen a héja levágva. Reggeli 2 tojásból rántotta, A hentes árúból csak hús alapú és füstölt szalonna. Az olaj, margarin, vaj helyett kacsazsír.


Megtanulni keveset szedni, vagy meghagyni. A gyomor jelzések kezelése: ~ 25 % valós éhség, a többi csak jelzés. Azt le kell nyugtatni egy-egy negró v. kis kocka csoki, valami hasonló. 12 órába beosztani a kb 5 étkezést. Sok ember azért is hízik el mert vagy 20 órán át eszik, vagy csak 3-4 órába sűríti az étkezést.


A súly megőrzése talán a legnehezebb, nekem sikerült. A sör és a sovány joghurt azért megmaradt az italsorban, mert nem hízlal. Cukorféle a méz lett a kávémban, és néha a teában. Fontos megtalálni az étkezések mellé a gyomornyugtató kiegészítőket. Nekem a piros kápia paprika (Negyed naponta )és a torma vált be. Valamint megfelelő időszakban a főtt cékla savanyúság helyett. Inni határozottan kell egy nagy bögre vizet, ha szomjas vagy. Én öntök bele egy kicsi szörpöt, hogy fenékig igyam :) Üdv!

2019. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!