Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a Slim...

Mi a véleményetek a Slim Flavin7 termékről? Valóban lehet fogyni tőle (testmozgás mellett)?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet, csalás az egész Flavin7. Rengeteg büntetést kaptak már a fogyasztók megtévesztése miatt, és tényleg nem hatásosak a termékeik.
2010. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És te ezt honnan tudod?Hol olvastad,vagy hallottad?Nem kételkedem,csak kiváncsi vagyok hogyan lehet utánnanézni?
2011. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hát lehet,hogy te így gondolod,hogy nem hatásosak én ezt megcáfolnám.. mi isszuk itthon az ezüstkolloidot.. igazából nem hittem benne.. éreztem,hogy meg vagyok fázva.. ittam belőle párszor és észrevettem,hogy nem köhögök annyit nem folyik annyit az orrom.. és olcsóbban kijöttünk mintha doki írt volna ki egy csomó gyógyszert...
2012. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!