Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hatékony fogyasztószerek?

Hatékony fogyasztószerek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van rajtam 10-20 kg felesleg, azt szeretném leadni otthoni edzéssel, fekvő-felülés-ugrálókötél és súlyemelés mellett. Vannak hatékony fehérjék, vagy olyan dolgok amik segítenek a fogyásban? Biotech usa -tól néztem az iso whey zero 500-at pl, ezek mennyire hatékonyak?

21 éves férfi vagyok olyan 120 körüli súllyal, 185cm magassággal.



2020. okt. 23. 08:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
56%

Tehát elmondod mindenféle aljasnak és felszínesnek azokat a csajokat, akiknek van annyi önbizalmuk, hogy ízlésük (és ne pusztán lehetőségük) szerint válasszanak olyan pasit, akit pucéran is szívesen látnak (?)


Gyanítom: semmivel nincs rajtad több izom, mint egy szöcskefiún.

2020. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Gyanítom, hogy van :)
2020. okt. 24. 15:55
 13/27 anonim ***** válasza:
37%
Mindegyik dagi ezt mondja, aztán 10db szabályos fekvőtámaszt sem tudnak megcsinálni. Húzódszkodás meg még lendületből sem megy. 1db sem
2020. okt. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Látom teis a mellékterméke vagy az életnek :D
2020. okt. 24. 17:02
 15/27 A kérdező kommentje:
Nem is az a lényeg hogy hanyszor tudják felemelni a saját testsúlyukat, hanem ha odaállok egy "szöcske" elé be van szarva. Megütni nem szeretem az ilyen embereket mert beszakad a fél testük. Hát nem tudom..
2020. okt. 24. 17:07
 16/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk sajnos olyan a természetem, hogy az embereket szemmel el tudom temetni a föld alá. Nem tudom hogy ez adottság -e, vagy micsoda, de nem szoktak szórakozni velem.
2020. okt. 24. 17:09
 17/27 A kérdező kommentje:
De azt fixen ki tudom jelenteni, hogy ha nagyon vékony lettem volna az iskolai évem alatt, többször kellett volna verekednem. Szerintem ezzel nem is érdemes vitázni, mert egyértelmű
2020. okt. 24. 17:11
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

A megnyilvánulásaidból látszik, hogy nem csak ocsmány vagy, hanem irtózatosan primitív is. Tragikus, ha valaki fiatalon olyan löttyedt, hogy az alapvető mozgásformákat sem képes elvégezni. Nem is értem miért nem fizettetnek az ilyen felelőtlen humanoidokkal emelt összegű egészségbiztosítást. Egy orángután is kenterbe verne, meg betonba is.


Másrészt esztétikailag is visszataszító egy BETEG ember látványa. Az elhízás pedig -tetszik, vagy nem tetszik- betegség. Legtöbbször mentális gyengeség áll mögötte; hogy nem tudod behúzni a szádon azt a k_urva cipzárt! Ezt bizonyítja az is, hogy saját magadért nem vagy képes erőfeszítést tenni, hanem tablettákban gondolkodsz.

2020. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

10-20 kilónál gyanítom, több fölösleg van rajtad.

Jó hír, hogy ilyen relatíve magasabb súlyfölöslegnél (értsd: nem 5-10 kiló) iszonyat könnyen mennek le a kilók eleinte, ez lehetne neked elég motiváció elsőkörben, később pedig az, hogy a tükörben látni a változást.

Yazio alkalmazást használom az energia mérésére (kaják, edzések, stb), tudom ezt neked is javasolni. Egyszerűen megadod az alap adatokat (súly, magasság, életkor, kívánt súly, mikorra szeretnél lefogyni, mennyit szeretnél hetente) és az kiszámolja hogy naponta mennyit ehetsz, ha sétát/lépéseket méri a telefonod, akkor azt is kiszámítja, hogy mennyi kalóriát égettél el, plusz mint mondtam, az edzést is felviheted rá, automatikusan kiírja, hogy az adott napon mennyit ehetsz.


Ha esetleg még ezek után is csodaszereket remélsz, erre is van számos megoldás.

A legnépszerűbb talán a DNP nevű, általában sárga kapszulaként árult szer. Ha jól tudom ez itthon is illegális, viszont rendkívül sokat lehet tőle fogyni, rövid idő alatt, gyakorlatilag megerőltetés nélkül. A működésének elve, hogy az elfogyasztott tápanyag nagy részét (főleg a szénhidrátot) hő formájában adja le a szervezeted.


Hátrányai bőven vannak:

-ha abbahagyod a szedését, viszont tovább zabálsz, visszajönnek a kilók

-hosszútávon károsítja a szerveidet

-(tudtommal) illegális

-hatása közben hipertermia (láz) alakul ki -> ez akár önmagában is halálos lehet

-pulzusod, vérnyomásod megnő, a szívroham és agyvérzés esélye megtöbbszörösödik

-és még sorolhatnám


Sok sikert, remélem nem lemondasz a "csodaszer" kereséséről, nem ér annyit a dolog. Fogyj le normális módon, nem olyan nehéz (decembertől áprilisig 108 kilóról 92-re fogytam kalória számolásával, plusz heti 4-5 konditermi edzéssel, azóta sokkal lassabban megy, jelenleg 87-88 között járok)

2020. okt. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Te hülye gyökér! Ki az anyàd gondolkodik tablettákban? Edzês MELLÉ gondoltam valamit, amivel hamarabb történik valami ami látszik is. Névtelenül pofázol de ha eléd àllok teis beszarsz. A löttyedt dagi kitekerné a nyakad és a szádba sz@rna még mellé. Biztos te is tipikus szöcskeféle vagy. És hiába próbàlsz mentàlisan megbillenteni, annál nagyobb önbizalmam van, és boldog életem, hogy az ilyen szenny emberek bàrmit is elérjenek ilyen szempontból. Úgyhogy húzzál oda ahol másokat is érdekelsz. Mellesleg én vagyok a primitív? Az mióta primitív, ha kiállok magamért? Férfiaknak hívják őket, díszb*zikám. Te vagy porimív azzal, hogy különbséget teszel kövér és nem kövér ember között. Ezzel egy cseppet sem segítettél, és mégegyszer mondom, takarodj innen, ne is válaszolj erre, menj ahol érdekelt vagy.
2020. okt. 24. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!