Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Turbó diéta étkezés helyettesí...

Turbó diéta étkezés helyettesítő porral mennyit lehet fogyni 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Akinek bevált ez a módszer, írna tapasztalatokat?

2020. dec. 22. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Én augusztustól iszom.

5 hónap alatt le ment 38 kg.

Persze edzek is mellette, valamint a kalória defficittel is számolok.

Elején nehéz volt, mert. le kellett mondanom kb mindenről amit szerettem.

2020. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
1-es,és mit eszel egy nap, mikor iszod a port?
2020. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Ti tényleg elhiszitek, hogy mozgás nélkül le tudtok fogyni? Turbó diéta 🤣🤣🤣 futni kell az is turbó...
2020. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Én is fogytam mozgás nélkül, ráadásul még várandós is voltam. Akkor derült ki, hogy cukros vagyok, így diétát kellett tartanom.
2020. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Aki nem próbálta az szeptikus,igen. Én az az voltam vele. Fogytam tőle, különbőző programok vannak. Igen, nem sportoltam külön mellette de aki nem él velem, fingja sincs semmiről az a saját magan ügye. Januártól újból elkezdem, 14 napos 30 napos programmal felváltva, és nem nem fogok mellette külön sportolni igy is,ugyis meg van a mozgasom.

Aki ennyire szeotikus lehet csatlakozni a megfelelő hivatalos csoportokba

2020. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
El ne sírd magad utolsó...
2020. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
30 napos programot ismételgetve húsz kilót fogytam 3,5 hónap alatt. Napi egy órát gyalogoltam mellette.
2021. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

A TB por, semmi más mint vitaminok, ásványi anyagok, fehèrje,és makro anyagok egyvelege. 1 adag kb 300 kalória. Ha napi 4 adagot iszik is belőle az ember, az 1200 kcl. Ehhez viszont kevesebbet is eszel, javarészt a placebót miatt. Hiszen benned van a tudat, hogy te most diétázol. Tehát akárhogy is számolok, kb 2000 kcl-re kösz ki egy nap. Egyéb függő, hogy kinek mennyi kalória kell egy nap a testtömeg fenntartásához.


Ami tény, hogy nem a TB por miatt fogysz, hanem a kalória deficit miatt. Ha sportolsz, ha nem, haza kevesebb kalóriát viszel be mint amit a szervert kíván, fogyni fogsz. A szervezet azonnal a zsír készlethez nyúl. Ha mellé még sportolsz, vagy kardiózol ( pl séta, vagy futás ) akkor gyorsabban.


A TB por csupán egy étvágy csökkentő multivitamin.

2021. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hétangyal válasza:
24%
Semennyit! Betartottam minden szabályt, sportoltam, és híztam, nem fogytam. Pénzkidobás az egész. Ha valaki fogy, nem ettől fogy, hanem attól, hogy egy rendszer szerint eszik kevesebbet, nem nassolgat stb.
2021. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó.


BMI kalkulátorban nézd meg mennyi kalória kell a súlyod fentartásához.


Étkezz úgy, hogy a szervezeted kalóriadeficitben legyen.


Szedj vitaminokat, ásványi anyagokat. ( pl erre jó a turbó diéta, de más is jó )


Ha mozogsz ha nem, ha tartod a kcl deffet 100%, hogy fogyni fogysz.


Éhes leszel e? Igen.

Le kell e mondani sok mindenről? Igen.


Bár slamposnak tűnik, de idéznék egy fimből.


" Áldozat nélkül nincs győzelem "

2021. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!