Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szeretném meg kérdezni hogy...

Szeretném meg kérdezni hogy ti szerintetek hogy lehet hamar lefogyni? úgy hogy nem sportolhatok mert asztmám van ha futok kb 3.4percig be is fulladok ha edceni akarok hamar rosszul leszek. Keveset eszem.

Figyelt kérdés
Írjatok

2021. jan. 9. 23:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azért parázok ennyire mert az orvosom azon kivül hogy műtétem lessz semmit nem mondott hogy pl eleküldenek majd elötte vizsgálatokra vagy pl vérvételre semmit. Amint meg irta ezt a papirt már másnap bekelett volna mennem altató orvossal beszélni. De nem mentem mert megijedtem XD majd most fogjuk intèzni. De kérhetek szerinted vizsgálatokat vagy majd elfog küldeni?
2021. márc. 3. 01:26
 12/13 anonim ***** válasza:

Valaki biztosan elküld majd vizsgálatra, ami kell. Talán az altatóorvos vagy a háziorvoshoz irányít, passz.


Értem, mitől félsz, de nem érdemes. Attól sajnos nem lesz jobb. Igazából ha jóindulatú az a daganat, akkor nincs nagy baj, kiveszik és kész. Ami azért elég gyakori, hogy jóindulatú, persze százalékokat nem tudok. Az orvosod azért nem mondott semmit, mert szerintem még egyszerűen nem lehet tudni. Az a fontos, hogy nyugodt maradj és minél gyorsabban el legyen intézve, hogy kivegyék és megvizsgálják, milyen. Bármi is lesz, ha hamarabb jutsz előre, az biztosan nem árt.

2021. márc. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szia köszi hogy irtál. Pénteken megyünk az orvosomhoz vérvételre amint többet fogok tudni irok. Hogy hivnak?
2021. márc. 3. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!