Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyókúra tablettarol vélemény?

Kovacsram kérdése:

Fogyókúra tablettarol vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17 éves vagyok 169 cm és 67 kiló, már minden hogy próbáltam fogyni legalább egy 7 kg-ot de sehogy se megy. Pedig folyamat edzettem meg a kajára is oda figyeltem.. (1200 kcalt ettem naponta) Valószínű hogy a fogamzásgátló miatt nem tudok fogyni ezért ki próbálnám a fogyókúra tablettát. Csak véleményeket szeretnék, ne feleslegesen dobjak ki pénz..

#edzés #fogyókúra #tabletta #Fogyókúratabletta
2021. márc. 29. 21:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Genesis Sibutramine. Azért írtam hogy privátba írjon, mert 100 oldal van ahonnan lehet venni, de nem hitelesek nem az eredeti készítmény. Ha nem hiszed el sajnálom, nem ajánlanám senkinek, hogy dobjon ki pénzt az ablakon. 69el kezdtem és 64voltam 10db után. Ha nem próbáltad ne írj véleményt! Én csak akkor írok valamiről véleményt ha van vele tapasztalatom is.
2021. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Drogozni se drogozok mégis tudom, hogy semmi értelme.


Egyébként diétáztál és sportoltál is mellé?

2021. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de teljesen más a két dolog! Nem mondom azt valamiről például hogy nem szeretem ha még nem kóstoltam. Tudom, hogy sok ilyen tabletta csak lehúzás és kamu. Nekem ez bejött, lehet másnak nem jönne meg, de nekem bejött és látszott is rajtam az a pár kg, sokan mondták hogy fogytam. Nem dietaztam és nemis sportoltam, nem tudtam, mert pizzériaba dolgoztam este 11ig. Volt hogy a 10 napból natúr csirkét ettem vagy rántott csirkét rizssel és ennyi. De sokszor pizzát
2021. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!