Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Meghíztam mint egy büdös...

Meghíztam mint egy büdös disznó, mèg a szagok is büdös amikor izzadok, hogy fogyjak le?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bár számomra nem büdös, de mások számára elég büdös az izzadságom.

30kg híztam 1 év alatt!

SEGÍTSÉG!


Mozgás nélkül hogy tudnék lefogyni?


2021. dec. 6. 21:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Bevallom nagyon felek ettől a lógástól…

116kg vagyok!! :(

85kg voltam, de magas is vagyok, mert 182cm


Az nekem jó súly volt, számomra!

2021. dec. 6. 21:45
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

ez nem akkroa súly, hogy lógás legyen, striák lehetnek főleg hogy gyorsan híztál. viszotn ha tovább hízol akkor tovább lógsz

amúgy meg válassz: dagadt disznó narancsbőrrel vagy fitt felnőtt kicst lógó bőrrel. én az utóbbira szavaznék


kortól is függ a lógás, 30 alatt jobban idomul a bőr

de amit pl filmekben lehet látni lógást az 60 + kgos fogyások eredménye, ne abból indulj ki. én 94 voltam, most 67 vagyok és én is rettegtem a lógástól, főleg hogy full ismeretlen terep volt. mostmár látom hogy a semmitől féltem. a combomon a striáimra meg büszke is vagyok, mert a ktiartásomat jelképezi. (és a barátomnak nemhogy nincs baja vele, de külön szereti bennem)

2021. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nagyon jó amiket írsz, erőt ad!


Nekem is vannak striáim sajnos, de azzal megtudnék Én is békélni.

Én jövőre leszek 30 éves egyébként.

2021. dec. 6. 21:51
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg gratulálok! 🙌
2021. dec. 6. 21:54
 15/20 anonim ***** válasza:
23%

Én 40 kilót híztam egy év alatt, de nekem punci szagom lett és többet kell fürdenem.

Alapvetően nem gond ha mozgás nélkül akarsz fogyni, sokan vannak akik így fogytak le. Egészséges kaják és kalória számlálással.

2021. dec. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
83%

Használd a kalóriabázis vagy hasonló alkalmazást!

Sokat segít abban,hogy lásd mégis mit viszel be és mennyi lenne a szükséges.

Aztán keress valami mozgást ,ami nem veszi el a kedved és nem terheled vele az ízületeidet!

Először csak próbálkozz sétával ( lépésszámláló, írja az elégetett kalóriát)

Vagy vannak 5-10-15 perces torna videók pl youtube-on.

Megcsinálsz pár hétig egy 5 percest,majd meglátod,hogy milyen hamar túl vagy rajta.

Aztán ha ez már rendszeres,akkor egyszer egyszer érezni fogod,hogy megy ez egy nap kétszer is vagy pár perccel több is belefér.

A mozgást is tudod rögzíteni az alkalmazásban és ilyenkor a napi kalóriakeret is picit emelkedik.

Vagyis ehetsz kicsivel többet.

Egy pár hét alatt kitapasztalod,hogy mennyi csoki, süti bármi mennyi mozgást igényel,hogy ledolgozd.

Ezt motiválhat arra,hogy ne edd meg vagy ha mégis,akkor mozogd le.

Ha megszokod a rendszeres mozgást előbb utóbb tudsz majd picit több időt is fordítani rá.

Mindenképp ízület kímélő mozgást válassz, melegíts be és a végén a nyújtás is fontos.

Pár nap alatt is lehet fejlődni apró eredményeket elérni és ez motiválhat,hogy nagyobb erőfeszítéseket tegyél.

Szerintem nagyon fontos,hogy ne azonnal akarj eredményt.

Ez a része a legnehezebb.

Tűzz ki egy célt,ami reális és próbáld meg,csak nyerhetsz vele!

Egyébként evés helyett jó elfoglaltság olyan receptek után kutatni,ami ízlik, el tudod készíteni,de nem abból áll a napod,hogy egész nap ezzel pepecselsz.

A kaja kiméregetése ne vegye el a kedved,mert gyorsan hozzá lehet szokni.

Ha dolgozom egész napra összerakom a kaját, mindent lemérek és rögzítem.Max. 5 perc megy el vele.

Minden napra szoktam valami kis édességet vagy rágcsát is berakni.

Fontos,hogy ne iktass ki semmit teljesen,amit szeretsz, mert akkor előbb utóbb úgyis belakmározol belőle.

Én is kb olyan hörcsög típus vagyok, állandóan koptatni kell a fogaimat 😆

Épp ezért próbálok 2 óránként mindig valamit enni.

Vágj bele és kitartás!

2021. dec. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem menj el egy orvoshoz, nezess verkepet. A budossegnek lehetnek hormonalis okai vagy akar cukorbetegsegre is utalhat, ugyanugy ahogy a folytonos ehseg.
2021. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan mozgással plusz ügyelve az étrendre lefogytam 20 kilót még jó pár évvel ezelőtt (ami az azóta is tartó mozgás miatt nem is jött vissza), de kérdező, én 50 kilósan is marha büdös vagyok amikor izzadok. Akin meg több tíz kiló plusz van, az többet is izzad alapvetően, szóval itt van a kutya elásva. Simán lehet, hogy ha lefogysz se fogsz rózsaillatút izzadni, ahogy én se, de erre ott van a dezodor és a parfüm. Persze mindenekelőtt el kell kezdened figyelni az étkezésre, ami ne önsanyargatás, idióta pár hetes diéták kétségbeesett követése legyen, hanem válogasd meg hogy mit és mennyit eszel, de ne koplalj. Ha az utóbbit teszed, hamar vissza fogsz szedni minden leadott kilót kamatostól, és még jobban fogod utálni magad amiért "nem tudsz fogyni". Ha egészségileg rendben vagy akkor tudsz fogyni, csak okosan kell tenni érte.
2021. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a biztató szavakat, és az információkat, tippeket.


Az alkalmazásos dolog sem rossz, úgy talán könnyebb is, kipróbálom.


De régen nem voltam büdös, csak amióta meghíztam.

Igen így többet is izzadok, ez a baj. :(

2021. dec. 9. 14:24
 20/20 anonim válasza:
44%

Én is nagyon meghíztam az utóbbi időben, hiszen egyfolytában ettem-ittam, nem sportoltam, a házban ültem és még a munkámat sem végeztem el.

A jelenlegi súlyom 160 kiló, ami tudom, hogy nagyon sok, viszont most is falok, ugyanis nem bírom abbahagyni.

2021. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!