Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam 12kilót és szinte...

Lefogytam 12kilót és szinte ugyanolyan kövér malac vagyok. Elegem van, mit tudok tenni? (17F)

Figyelt kérdés

175centi és 72kiló. 1 éve kezdtem el hízni, előtte nem voltam kövér, akkor 70kg voltam és ugyanekkora.

Elölről még elmegyek, de oldalról tragédia, mint egy domborzati térkép... Elegem van, esküszöm ott tartok mindjárt hogy kivagdosom magamból.



2021. aug. 29. 14:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Mert még vagy kb. 5-7 kg-t le kéne adnod.
2021. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Pedig 175 cmhez 72 kiló az simán jó. Egy srác ne legyen csont és bőr. Lehet csak be kell húznod a hasad :D
2021. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Ne fogyókúrázz, hanem állj neki végre edzeni. Azonnal jobban fogsz kinézni.
2021. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
99%
Edzel is mellette?
2021. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért nézel ki hülyén, mert föleg izomot vesztettél és ninsc formád.

Kezdj el erösíteni, rendesen sportolni, szedj fel egy csomó izmot - akkor is, ha netám emiatta súlyod magasabb lesz, még 75-80 kilóval is lehetsz kifejezetten normális kinézetü, ha az a többlet izom és nem zsír.

2021. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Próbáltam edzéssel 1500-1700kcallal fogyni annyit ért mint a halottnak a csók. Sőt inkább mellette híztam is. (Áprilistól Júniusig csináltam)

Azután úgy fogytam hogy 500-1000kcal, vagy 0kcal, ha túlléptem hányatás stb, na így lett normális a kezem, meg minden, de a hátsóm derekam borzalmas, mint egy pingvinnek.

Probléma nálam az, hogy kilógram ügyileg le mentem szépen, de azon kívül hogy formasabb lett az arcon, kezem, hasam, minden ugyanolyan. Combomra házat lehetne építeni. És ahogy mondtam az edzés nem segített semmit sem!!!! (Futás, súlyzós edzés)


Folytatom ezt az életmódot, legfeljebb lemegyek 60kg alá is ha kell.

2021. aug. 29. 16:55
 7/19 A kérdező kommentje:
Ha esetleg illetlen vagyok bocsi csak nagyon el vagyok keseredve
2021. aug. 29. 16:59
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hányatni kell magad(!!!), hanem akkor mondjuk eljárni futni. A cardio az fogyaszt inkább. De ha alapból zömökebb srác vagy azt is el lehet fogadni ám. Meg inkább vastagabb combod legyen mint piszkafa lábad, az nem tetszik a lányoknak sem! Nem is értem.
2021. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Majd elrohad az összes fogad a gyomorsavtól, biztos jó lesz.
2021. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen tönkreteszed magad. Nem fogsz jobban kinézni, ugyanolyan puhos maradsz, csak a mérleg fog kevesebbet mutatni.

Edzeni kell, és normálisan enni. Akkor leszel formás. Ne a kilókat nézd, hiszen ha izmosodsz, akkor súlyt szedsz magadra, de mivel közben égeted a zsírt, fogyni fogsz.

Ezt kellene rendbetenni a fejedben. A jelenlegi módszerrel max jojózni fogsz, mert ahogy normálisan ennél, a szervezeted veszettül raktároz majd mimdent, hogy felkészüljön a koplalásra.

2021. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!