Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ma disznó módra...

Mit tegyek ha ma disznó módra zabáltam? Mindent elrontottam?

Figyelt kérdés
Tényleg minden rosszat összeettem:csoki, süti, kakaós csiga, palacsinta.. Stb. Rengeteget ettem, feszül is a hasam, tudom hogy nem kellett volna. Már megbántam és most nagyon rossz érzés. Az alakommal egyébként pont elégedett voltam, sikerült leadnom pár kilót. Mit tegyek? Holnap tartsak egy lightosabb napot, vagy csináljak mindent úgy ahogy eddig?

2021. nov. 13. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne tegyél. Egy nap nem a világ vwge. Holnap folytass mindent úgy, ahogy előtte.
2021. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Most komolyan, hetek-hónapok-évek munkáját hogy tetted volna tönkre egy zabálással? Ennyi erővel egy salátától is le kéne fogyni :D

Holnap majd eszel ugyanúgy normálisan. Legfeljebb rájössz, hogy nem érdemes megvonnod magadtól semmit (gondolom azért ettél most meg mindent).

2021. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Egészségedre. Ne érezd rosszul magad emiatt (mármint lehet, hogy most fizikailag rosszul vagy, majd elmúlik :), de lelkileg ne :) ), mint előttem is leírták, holnaptól mindent folytatsz ugyanúgy. Ne egyél kevesebbet, ne tarts lightosabb napot, azzal csak egy következő ilyen túlevős napot provokálsz ki. Nem baj, ha néha van egy ilyen nap, de akkor legalább élvezd, és ne bánd meg. Viszont valóban, ha gyakrabban jön rád ilyen falási roham, akkor meg kellene vizsgálni, hogy eszel-e rendesen, megkap-e mindent a szervezeted.
2021. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem mondanám túl gyakorinak. 2 hónapja szépen diétázom, de ma elfogott valami. Felkeltem és elővettem a kis reggeli tojásomat, aztán ahogy megláttam hogy a többiek gofri esznek, elcsábultam onnantól meg lejtő
2021. nov. 13. 17:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, én azért ettem palacsintát és pizzát is mialatt fogyókúráztam, és mégis lefogytam. Sőt kb egy éve tartom úgy, hogy azt eszek, amit megkívánok. Rájöttem, hogy tiszta felesleges ezen kiakadni, mivel mértékkel kell enni, mellette pedig edzeni. A zabálás sosem vezet jóra, akár az éheztetés. Mindig akkor eszek csak ha megéhezek. Nem eröltetem ezt a hülye napi 3x,4x étkezést, mert baromság. Annyit eszek mértékkel, amennyitől nem puffadok fel, de kellően eltelít. 1 év kellett ahhoz, hogy ez tudatosuljon bennem. Edzés után sosem eszek semmit, de addigra nem is vagyok éhes. Ezt be kell kalibrálni, mese nincs! Lehet itt salátázgatni, magokat enni, egészségesnek tartott dolgokat, amit az ember rosszízűen gyűr magába mások hülyesége végett, de annak semmi értelme. Ez nálam így bevált. Azt tudom. Ti meg kínlódjatok a semmire 😀
2021. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én szeretem az egészséges ételeket, meg hát diéta alatt, mikor kalória deficitben van az ember, alapból éhesebb, szóval szinte minden sokkal finomabb meg jobban esik.

Sajnos azonban az egészségtelen dolgokat is nagyon szeretem. De egyáltalán nem eszem őket, mert sajnálom azt a 3 kocka csoki kalóriáját, amikor ehetnék abból a mennyiségtől egy szelet husit is.


Nem tudom jó e ez így, és néha lehet kellene ennem egészségtelenebb dolgokat, amiket kívánok. Pedig szoktam sütiket is csinálni, palacsintát, eszek protein szeletet. Az alternatívákat próbálom megtalálni


Mégis valamit szarul csinálhatok ha ekkora zaba jön rám..

2021. nov. 13. 18:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor érdemes elgondolkodni azon, hogy biológiai vagy lelki éhséged van-e. Én is beleestem abba a hibába, hogy a lelki éhséget az étellel próbáltam elfojtani. Nem egyedi eset. A legtöbben emiatt túlsúlyosak és ez nem is tudatosul bennük.
2021. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy akkor teljesen normálisak a falásrohamok havonta pár napig.
2021. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elsőre biztosan fizikai éhség volt, és tény hogy most pont meg is van a havi bajom. Nem hinném hogy mentális gondok lennének velem, de tény, hogy ennyi mindent tényleg nem kellett volna összeennem.. Mostmár próbálom nem ostorozni magam, és ma újra folytatni ott ahol abbahagytam.
2021. nov. 14. 09:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Minek diétázik az, akinek nincs ennyi akaratereje sem?
2021. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!