Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Honnan ered, ki találta ki a...

Honnan ered, ki találta ki a 6 után nem evést diéta alatt?

Figyelt kérdés
És minek köszönheti hallatlan népszerűségét ez a téveszme?
2010. szept. 10. 05:44
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

11.13 a gorillák ébredéstől lefekvésig esznek,mondjuk ők vegák,tehát érthető:).Szóval nem csak az ember csinálja.

Amit meg írtál étkezési tanácsadót,számomra azért furcsa,mert én olyantól fogadok el tanácsot,aki jobban néz ki mint én,nem az írásos bizonyítékait nézem,hanem a testfelépítését,testzsír%át.Pl személyi edző,vagy edzőtársaim.

Persze egy alapból hibás étkezés megváltoztatásában az általad említett is segíthet.

Mondjuk nekem nem volt gond a súlyommal soha,max a testzsíromat csökkentem 12-14%ról 8-9-re időnként.

Pont ezért a nehezen megszerzett izmaim megóvása miatt,lenne butaság részemről egy este 6-tól reggel 8-ig tartó koplalás.Az izomból fogyás diéta alatt a legrosszabb hiba ami elkövethető.

2010. szept. 10. 11:55
 22/27 anonim ***** válasza:
56%

Én évek óta (gyerekkorom óta) nem eszem 6 után és már egyáltalán nem is kívánom az ételt sötétedés után. Max. egy almát eszek, ha véletlenül megéheznék este. Ennek az az értelme, hogy a legtöbb ember már csak a tévé előtt henyél, nem mozog este. Ezért könnyebben lerakódnak a kilók. Másrészt az éjszaka nem arra való, hogy emésszünk, hanem nyugodt alvásra. Ha tele eszed zsíros, megterhelő ételekkel akkor a szervezet az emésztésre koncentrál.


Természetesen, akinek nem jön be annak nem kell betartani! Minden embernek máshogy működik a szervezete.

2010. szept. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

De könyörgöm,ki eszik diéta alatt zsíros megterhelő ételeket,vagy este egyáltalán ch-t?

Nem érted utolsó?DIÉTA ALATT!

2010. szept. 14. 17:43
 24/27 anonim ***** válasza:
22%
ÉRTELMES EMBER NEM DIÉTÁZIK!!!
2010. szept. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Gondolom az utolsó egy értelmes embernek gondolja magát. Pedig ha az lenne, nem mondana ilyen baromságot.
2010. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
73%
Úgy látom, itt senki sem ismeri az emberi szervezetet, aminek az a lényege, hogy ébredés után használ el legtöbb energiát az egész napból, ezért ha ilyenkor eszünk bármiből bármennyit, azt javarészt mindet felhasználja. Továbbá, ha ekkor esszük meg a napi kalóriabevitelünk nyolc-tized részét, a nap többi részében (ahogy ugyebár folyamatosan lassul az anyagcsere) nem leszünk annyira éhesek, mint itt valaki írta, hogy 3-ig éhezett, aztán bezabált...ez a lehető legrosszabb. Az este 6-os diétának nem az a lényege, hogy koplaljunk, hanem hogy megfelelő időben együnk és teljesen lényegtelen, hogy ki mikor fekszik. Ezzel a módszerrel szokták kezdeni a mindenki által menthetetlennek tartott kövér emberek, ez a módszer ugyanis semmiféle önsanyargatást nem foglal magába, egyszerűen az időpontok átalakítása miatt a szervezet jobban használja fel az energiát anélkül, hogy bármitől meg kellene válnia! Ennyi a lényeg.
2010. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
69%
nem tudom, de mindenki ezzel jön amikor semmi értelme nincs......a lényeg, hogy lefekvés előtt 2 órával már ne egyél semmit. Ha 22-kor eszel akkor még 20-kor ehetsz valamit, de utána nem. De ez a 6-kor az utolsó étkezés én nem tartom, mert tegnap is ettem este gyümölcsöt. :D
2010. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!