Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kért már valaki étrendet...

Kért már valaki étrendet táplálkozasi tanácsadótól?

Figyelt kérdés

Pl ujvári dóri, tóth timea, lilla fitt akikre gondolok.

Elhatároztam hogy valakitől kérek, de hatha vannak jó vagy rossz tapasztalataitok

(Tisztíban vagyok a fogyás elméletével, 28 kg lement, csak unom a recepgjeimet, az étrendtervezést, kcalszámolást, meg az utolsó 7 kg nehézkesebb)


2022. júl. 22. 08:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

2.5 év életmódváltással kösz, képes vagyok megtartani a súlyomat. 1.5 évig fogytam, egy éve tartom.

A konkrét neveket viszont nem lárom, akiket ajanlasz. Ha olyat nem tudsz, akkor kérlek ne kommentelj többet

2022. júl. 22. 15:32
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Duciforradalom Diát ajánlom. Van receptgyűjteménye, szerintem abszolút fullos és ingyenes.
2022. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

Pszihomokustol kerj tanacsot a megfelelesi kenyszeredre.

Az etrend meg ingyen osszenezheto a neten, probalgatni kell, valaki ettol fogy jobban, valaki attol

2022. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
32%
Ezek nem szakácsok, csak receptek miatt felkeresni őket dettó hülyeség.
2022. júl. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 NTBS ***** válasza:
25%
Nem.
2022. júl. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!