Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok táplálkozási tanácsadó...

Sok táplálkozási tanácsadó miért van elhízva?

Figyelt kérdés

Jókat mulatok ezen amikor az illető papíron táplálkozási tanácsadó, étkezési szakértő, dietetikus etc.


Aztán vagy kifejezetten elhízott, vizes, zsíros vagy ha vékony is, de az skinny fat kategória, nulla fizikum, nulla izom.


Aki saját magán nem tud segíteni az hogy akar másokon?



2021. júl. 10. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

A 2 nem függ össze.

De valahogy én sem tartok hitelesnek egy ilyen arcot. Inkább hiszek egy papírtalan sportos fickónak, mint egy elfolyó professzornak, ha erről van szó.

2021. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

A jóanyám ugyanez. Állandóan küzd a súlyproblémájával, okleveles dietetikus. 6-700 kalóriás étrendeket javasol a betegeinek, gyakorlatilag a vegetálás szélére löki őket, a sok hülye meg követi, mint valami istent, utána persze rosszul lesznek, majd összevesznek vele, hogy duplájára híztak, amikor abbahagyták ezt a sanyargatást. Nem értem, mire kapott anyám papírt.

Én normálisan lefogytam, tartósan. Sportolok, helyesen étkezem. Az elején kiröhögött, most meg irigykedik.

Nem, nem tudom miért, de nekem is kicsit faramuci a dolog, hogy pont olyanok osztogatnak tanácsokat, akik nem értenek hozzá. És ez nemcsak a fogyókúraiparban van...

2021. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Én mínusz 60 kilónál jártam, mikor felkerestem egy dietetikust, mert az utolsó tízes egy Istennek nem akart lemenni. A csaj kövérebb volt, mint amivel én belefogtam az életmódváltásba.

Próbált segíteni, de a végén ő jegyzetelt miket mondok.

Nem mentem többször.

Szerinte az ő baja az ülőmunka. Na szóval erről ennyit. Ez 4 éve volt, azóta nem láttam, nem tudom mi lehet vele. Én leadtam még 8at.

2021. júl. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Ezért kell Sódernorbi kajáit venni. Ő nincs elhízva, óne csimpánzcsöcs. A feleségének sincsenek döngő léptei.
2021. júl. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
3: Szia, végül hogy adtad le azt a 8-at?
2021. júl. 11. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk ebben benne van az, hogy a kövérség nem zárja ki, hogy egyébként értsen a táplálkozáshoz, de mégis rosszul táplálkozik, mert vagyles.zarja, vagy lelki problémákból fakadóan zabál. Ez igyanolyan, mint mikor az orvos cigizik. Attól még egy cigiző orvosban inkább bízok meg, mint egy egészséges kuruzslóban.
2021. júl. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Azért vannak elhízva, mert jól élnek a sok hiszékeny pénzéből, akiket lenyúlnak a hülye tanácsaikkal. 😀
2021. júl. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
7: Én is voltam dietetikusnál, ingyenes, állami szolgáltatás.
2021. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Nekem egy kövér dietetikus azt sugallja, hogy a saját tanácsait se tudja megtartani, tehát azok nem élhető, hosszú távon megtartható étrendi finomítások, hanem bemagolta hogy (csak hasamra ütök) "IR-es betegnek 160 grammos CH diéta kell, köszvényesnek purinszegény", tehát tulajdonképpen amiért megyek (vagyis normális viszony az étellel), annak a "titkát" ő se tudja.
2021. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Igazából hülyeség.

Én 125 kg vagyok.

Ha most azt a tanácsot adom neked, hogy ne hízz meg, ne zabálj mindennap McDonald'sban, mert megszívod, akkor nekem nem hiszel?

Na.

2021. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!