Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » "Életmód és táplálkozás...

"Életmód és táplálkozás tanácsadók" Kit érdemes és kit nem követni, megfizetni?

Figyelt kérdés
Elsősorban tapasztalatok érdekelnek...jó is és rossz is. Kibe nem szabad belefutni.

2021. júl. 26. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
egyiket se érdemes. előbb-utóbb mindegyik megpróbál eladni valami haszontalan szart neked
2021. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

#1👍👍👍


Az egész biznisz erről szól! Valami túlárazott termékcsoport eladása.... mint egyedül üdvözitő út az egs táplálkozáshoz....


Pfffff

2021. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
41%

Akirol rengeteg rosszat mondanak Sz. N. Andrea.

Direkt nem irom ki a nevet. Ot biztos NE!

2021. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Három Harmad youtube. Tudja, hogy miről beszél.
2021. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mamaszerint válasza:
Kedves anonim 2/4. Letudnád írni ezeket a termékcsoportokat, hogy senki ne szaladjon bele? Vélemányed szerint, mihez képest van túlárazva? Válaszodat köszönöm.
2021. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 bár én nem #2 vagyok, de tudok példákat. MLM cégek pl doterra, forever, young living nagyon szeretik életmódként eladni a szarságaikat. vannak még kifejezetten fogyásra specializálódott MLMek is, de nem tudom melyikek vannak Mo-n is. na meg a táplálékkiegészítők, alig vannak szabályozva, nem tudhatod mit adnak el neked.
2021. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mamaszerint válasza:
#6Köszönöm a válaszodat. Azok között, amit felsoroltál, mindet próbáltad, vagy van egy konkrét, amit igen és az nem jött be. Ha nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket, akkor van-e konkrét oka, hogy miért nem. Természetesen attól függ, hogy hol veszed a táplálékkiegészítőt. A piacon, az interneten, vagy olyan ellenőrzött helyen, ahol, ha nem tetszik visszaviszed. A tápklálékkiegészítőkkel kapcsolatban nem osztom a véleményed. Ezeket a termékeket nemcsak itthon, de az Euban és a világon mindenhol nagyon szigorúan szabályozzák. Itthon OÉTI engedélynélkül forgalomba sem kerülhet. Egyébbként volt egy konkrét kérdés. Erre a kérdésre csak álltalános, "valahol már hallottam" válaszok jöttek. Így a kérdés megválaszolatlan maradt. Válaszodat köszönöm.
2021. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 nem próbáltam egyiket se személyesen, elegen megtették helyettem hogy tudjuk, nem érnek szart se. mlm-ben alapból nem bízunk, hiszen a pénzen kívül egyiket se érdekli más.


"Ezeket a termékeket nemcsak itthon, de az Euban és a világon mindenhol nagyon szigorúan szabályozzák"

ezt sajnos nagyon rosszul tudod. a gyógyszerek vannak szabályozva. a táplálékkiegészítők nem. és ez már sok éve elég nagy probléma


"Itthon OÉTI engedélynélkül forgalomba sem kerülhet"

ez semmit se jelent, a megfelelő szabályozás hiányában nem sok szart tud követelni az oéti az engedélyért cserébe

2021. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mamaszerint válasza:
Kedves kérdező, amennyiben még aktuális az életmódváltásod, abban tudok segíteni, hogy mit érdemes követni, amit nem érdemes arra nem tudom a választ. Én éppen most vagyok benne egy programban, 62 éves férfi vagyok, 91+kg-mal, 106 derékbőséggel. 3 hete kezdtem meg az életmódváltó programomat, 21.09.30-ig 11 kg-tól akarok megszabadulni. 08.06-án kezdtem, most 87,5 kg vagyok, a derékbőségem 97 lett ezalatt az idő alatt.
2021. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!