Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki használ itt alga...

Valaki használ itt alga tablettákat? Tényleg fogyaszt? Mire jó?

Figyelt kérdés

Használ valakinek valamiben,vannak jó hatásai?

Gondolok itt a spirulina és a chlorella tablettákra/porra.



2022. aug. 5. 23:34
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

Én vagyok a frusztrált?:D

Te kötekedsz,hogy mindenki hazudik,meg semmire nem jó.

Nyilván ha nem tudnék angolul,el sem tudtam volna olvasni, de köszönöm szépen.

Persze,hogy nincsen hivatalos tanulmány,eddig ezt eddig sem állítottam, azért linkeltem be, hogy lásd, nem hülyeség, vannak róla feljegyzések,mert sok ember tapasztalta a pozitív hatásait. Ennyike :)

2022. aug. 7. 10:48
 22/48 anonim ***** válasza:
81%
Ennyike, tapasztalatok vannak arról, hogy tök szupi ez az algácska, meg a spirulinácska. És köbö ennyike infó van róla, ezen kívül semmike, ami tudományos lenne, úgyhogy nem tudom, hogy mire hivatkozol, drága. Orvosilag, biokémiailag semmike reprezentatív adat nincs az algák pozitív hatásmechanizumusával kapcsolatban, csak pár cukorbeteg pasi és csajszi azt nyilatkozta valamikor 30 évvel ezelőtt, hogy neki segített egy picikét. Na most erre ekkora frusztrált kommenthalmazt felépíteni nem, semmi, kedves Karen.
2022. aug. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
76%

Hogy a tökömbe tudod kimagyarázni azt, hogy a KÉRDÉSED az, hogy fogyaszt-e, és az anekdotád az, hogy lefogytak vele többen is, sport meg mozgás nélkül.


Valld be, baromságot kerdeztél, nem kell kimagyarázni, hogy de te az élettani hatásokra gondoltál, meg cikkekre, blablabla. Te konkrétan arra gondoltál, amit nyíltan kérdeztél, hogy fogyaszt-e az alga.


Ez egy idióta kérdés volt, helyre lettél téve, nem fogyaszt az alga. Ennyi történt.

2022. aug. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit kell itt támadni ennyire, bezzeg egy kasza tibis vagy regenoros kérdés alatt meg megy az elhalás,micsoda hatásos dolgok.

De ha valaki egy természetes dologról kérdez,az már semmire se jó és csak hazudik.

2022. aug. 7. 10:56
 25/48 A kérdező kommentje:
Jézusom,regényt nem akarsz írni rólam?:DD és még én vagyok a Karen.
2022. aug. 7. 11:05
 26/48 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell elhinni semmit alátamasztas nélkül. Te jelenleg ezt teszed. Te dolgod, de ne terjeszd a hited.
2022. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

Az emberek saját tapasztalata nekem elég alátámasztás.

Minden így kezdődik. Minnél több tapasztalat,annál ésszerűbb lesz később tudományosan is bizonyítani.

Hiszen itt csak akkor fogják elhinni,ha a brit tudósak alátámasztják. :)

2022. aug. 7. 11:10
 28/48 anonim ***** válasza:
77%

Az emberek személyes tapasztalata alapján hihetsz az ufókban, mária jelenésekben, csakrákban, jetiben, démonokban meg a gyógyító ásványokban is. Mindenről van személyes beszámoló.

Ha neked elég az emberek tapasztalata, borzalmasan hiszékeny lehetsz.

2022. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
82%

"Az emberek saját tapasztalata nekem elég alátámasztás."

Az baj. Gratula! 🤣

"Minnél több tapasztalat,annál ésszerűbb lesz később tudományosan is bizonyítani."

Vagy megcáfolni (ez a gyakoribb). Ha ez megtörténik, akkor mi lesz?

"Hiszen itt csak akkor fogják elhinni,ha a brit tudósak alátámasztják"

Nem vagyok rasszista, bármilyen nemzet tudós team megerősítését vagy cáfolatát el fogom fogadni.

2022. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök neki, csak azt nem tudod elfogadni,hogy van,akinek tényleg segít.

Ha ennyire problémáid vannak bizalom téren,ajánlani tudok egy pszichológust. Kicsit beteges,hogy nem bírod felfogni,hogy nem hazudik minden ember,aki tapasztalt valamit.

2022. aug. 7. 11:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!