Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Saxenda injekcióról valaki...

Saxenda injekcióról valaki írna tapasztalatot ,negatív és pozitív is jöhet! Ki szedte, szedi?

Figyelt kérdés

#Saxenda injekció
2023. febr. 4. 19:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

7


Hány milligrammot szúrsz naponta?

2023. szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ket hétig szurtam, letettem mert szívritmus zavart okozott. Nekem nem ért annyit a fogyás, azt hittem meg fogok pusztulni. A ritmus zavar pedig vissza vissza ter, nem múlt el teljesen.
2023. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nálam csillapíthatatlan hányingert okozott, ami nem azt jelentette, hogy egyáltalán nem tudtam enni, hanem hogy egész nap kekszet ettem (pár db), hátha elmúlik. Ezen felül párszor hánytam tőle, ami miatt abba is hagytam. Nem úgy akarok vékony lenni hogy kihányom a belemet.

Plusz mellékhatás, hogy utána tényleg sokkal éhesebb voltam. Azóta elmúlt, illetve időszakos böjtölök. Ezerszer jobb és jóval olcsóbb is. Ja és a tűtől is rosszul vagyok, minden nap egy sokk volt a szervezetemnek.

márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Az injekció az állatorvos kezébe való.
márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14es, mert a humán orvos nem használ injekciót? :)
márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye állatok csak állatorvoshoz járnak.
márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!