Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik étvágycsökkentő tablett...

Melyik étvágycsökkentő tabletta a jobb? Super Fat Burner vagy a Pajzsmirigy Kontroll?

Figyelt kérdés

Ezek szedése mellett természetesen kalóriadeficitben vagyok.

Csak olyan válaszoljon akinek van tapasztalata, lehurrogó kommenterke nem vagyok kíváncsi. Köszönöm!


2023. febr. 12. 01:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Ne higyj el mindent a reklámoknak.
2023. febr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Ugyan pajzsmirigyet szedtem, de ilyen hatást őszintén szólva nem tapasztaltam.
2023. febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%

Egyáltalán nem lehurrogásnak szánom, de ezeknek a tablettáknak nincs bizonyított egészségügyi hatásuk, vagyis sajnos nettó átverés, hatásuk placebó-hatás.

A kalóriadeficit a legjobb fogyókúrás módszer, nagyon jól csinálod, ha így akarsz fogyni, de megkérdezhetem, milyen célból szeretnél mindenképp valami tablettát szedni mellé?

2023. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Egyik sem étvágycsökkentő.
2023. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Pajzsmirigyes segíthet, ha jódhiányos vagy, mivel van benne. Ha nem, akkor értelemszerűen nem; autoimmunnál pedig, orvosi feltételezések szerint, akár káros is lehet.

Másiknál meg az ásványi anyagok segíthetnek, ha hiányos vagy, de azokat olcsóbban is pótolhatod.

2023. febr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

Nekem ez jött be ill. jön be, mert most is szedem:

[link]


Deficitben, bizony bírna az ember többet enni, nekem segít.

Agyilag is toppon tart.

2023. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Nekem bevált a pajzsmirigy test kontról :/ a sötét piros. 1 nap 2 szem. Azóta egy zacskós levesen elvagyok igaz nekem kellene enni mert iskolába járok de nekem bevált elveszi az étvágyamat úgy szoktam reggel 7órakor beveszek eggyet. És utána már csak délután 3órakkor.
2023. febr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%
7-tes nekem is ez váltbe. És szerintem azért lettél lepontozva mert aza sok marha aki nem próbálta azok lepontoztak. De igen nekemis ezt a hatást váltottaki. Elvette az étvágyamat és már a 4.kiló ami lement rólam.
2023. febr. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%

8. Pontosan!

Csak a sok zsírdisznó zabál tovább, nincs deficitben, és a bogyók ellenére sem fogy.

Aztán jön a buta dumájával, hogy ez mekkora átverés.

Persze, mert nem zsírégető fegyelmezetlen disznóknak, hanem egy mankó a diétában.

2023. febr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Úgy van 9.es persze nekem ez a gyógyszer azért segített sokat mert elvette egésznapra az étvágyamat és csak estére voltam éhes olyan 20óra környékén és akkor ettem almát narancsot meg egy zsírszegény joghurtot persze én sokat aerobikozom de az kell is annak aki fogyni akar. Tonhalsalátát szoktam csinálni én nagyon szeretem de még a felétsem tudom megenni. Amúgy nekem a gyógyszertáros ajánlotta ezért úgyvoltam vele hogy egy próbát megér.
2023. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!