Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik étvágycsökkentő tablett...

Melyik étvágycsökkentő tabletta a jobb? Super Fat Burner vagy a Pajzsmirigy Kontroll?

Figyelt kérdés

Ezek szedése mellett természetesen kalóriadeficitben vagyok.

Csak olyan válaszoljon akinek van tapasztalata, lehurrogó kommenterke nem vagyok kíváncsi. Köszönöm!


2023. febr. 12. 01:55
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szuper fát burner egy túlqrazott rostkapszula, útifűmaghéjjal ugyanazt eléred.
2023. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Na jó, tisztázzunk valamit :D


Nem a "zsírdisznók" mondják, hogy átverés, hanem az orvosok. Külön orvosi javaslat nélkül semmit nem szabad szedni, mert árthat is vele az ember, pláne jódtartalmú cuccal. Nem azért mondtam,hogy átverés, mert zsírdisznó vagyok, köszönöm, jól megvagyok 56 kilósan a 175 centimhez. Ha fogyni akar az ember, legyen kalóriadeficitben, ha nem megy így a fogyás, keressen fel egy endokrinológust.

7#-es, remélem már nem napi egy zacskós levesen élsz, borzasztóan tönkre fogod tenni az egészséged, ha ezt hosszú távon csinálod. Kérlek, főleg ha még suliba jársz (jól értem. 18 alatt vagy?) inkább az egészséged legyen az első, nagyon hosszú évekbe telik visszaszerezni, ha szétcseszed a szervezeted ilyenekkel.

2023. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyetlen szakorvosi vélemény sincs a Fat Burnerről, hogy átverés.
2023. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!