Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Étvágycsökkentő?

Étvágycsökkentő?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb étvágycsökkentő készítmény? Sajnos nem tudom megállni a finom falatokat.
2023. ápr. 13. 13:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%

Az akaraterő, a pénztárca és a tudat, hogy nem kell halálra zabálnod magadat semmiből :D

Ezen kívül segítség lehet a fehérjeturmix pl. vacsora / desszert helyettesítésére, az evés közbeni folyadék fogyasztás és a kisebb adagok erőltetése is.

2023. ápr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi, de, mint írtam nem tudom megállni. Már tíz kilót híztam, és egyszerűen nem bírok leállni, zabálok, sokszor vagyok éhes.
2023. ápr. 13. 14:37
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
A gond csak az, hogy neked nem az étvágyaddal van baj, hanem az akarateröddel, nem azért eszel, mert éhes vagy (az étvágycsökkentö ez ellen lenne jó), hanem mert van a közeledben valami ehetö, neked meg mindent fel kell zabálni, akkor is, ha már rosszul vagy töle. Ez ellen nincs gyógyszer!
2023. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

Itthon nem engedélyezettek az étv csökk szerek, eszélyesek eüi szempontból.

Marad az akaraterő.

Mindenki tudna még enni aki fegyelmezetten étkezik.

2023. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Kivizsgáláson voltál? Inzulinrezisztencia is lehet a háttérben.


Nekem a leghatékonyabb étvágycsökkentő "szer" a mozgás. Ha nem mozgok eleget, akkor leszek indokolatlanul éhes.

2023. ápr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Én is orvost mondanék. Ha eddig nem volt ezzel gondod de az utóbbi időben megnőtt az étvágyat, és híztál is 10 kilót, annak oka van.
2023. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 NTBS ***** válasza:
57%
Szerintem több mozgás, kevesebb táplálék.
2023. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Azért eszel, mert nincs akaraterőd ellenállni :) Vagy legalábbis nem tlienni magad.


Én is voltam ebben a helyzetben, és igen, rhadtul nehéz volt nem telizabálni magam, hanem kevesebbnél megállni, de enélkül már 120 kg lennék.


Így is tízkilós súlytöbbletnél kaptam észbe és kezdtem tudatosan odafigyelni a mennyiségre ÉS minőségre.

2023. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon megnőtt a hasam. Terhes nem lehetek, mert nincs kapcsolatom, nem is feküdtem le hónapok óta senkivel.
2023. ápr. 13. 16:30
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Az akaraterő sajnos véges, ki kell találni olyan stratégiákat, ahol nem erre kell alapozni. Hiába van nagy akaraterőd, ha a közeledben van egy halom kaja, akkor lehet, hogy egy nap már 60x ellenálltál neki, de 61x már nem fog sikerülni.

Ezért igyekezz olyan helyzetekbe hozni magad, ahol nem vagy kevésbé kell bárminek ellenállni: egyáltalán ne tarts otthon nasikat (vagy nagyon keveset és rakd el valahova, ahol külön munka hozzájutni), a kajából is csak a legszükségesebbeket, pakold tele a hűtődet zöldséggel és gyümölccsel, akár menj naponta vásárolni (de ne vegyél feleslegesen kaját - itt csak egyszer kell ellenállni).

2023. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!