Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ideal Body fogyókúrás étrendrő...

Ideal Body fogyókúrás étrendről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 27. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Mint a többi pénzlehúzó divatos csodadiétáról. Mennyi a napi kalóriabeviteled?
2023. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Eleve ott van a probléma, hogy fogyókúrákban gondolkodsz. A nevében is benne van, hogy KÚRA, azaz csak egy bizonyos ideig tart..


Életmódváltás kell, és kalóriadeficit. Ennyire van szükséged, nem pedig a hiper szuper csoda fogyókúrás koplalós étrendekre.


Kezdj el kalóriát számolni, ismerkedj meg vele, mert ez a leghatékonyabb módszere annak, hogy megbizonyosodj arról, hogy deficitben vagy-e vagy sem.

2023. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyszer pár évvel ezelőtt kipróbáltam az elődjét, a turbó diétát, és egy hónap alatt 10 kilót fogytam, csak mindig éhes voltam.
2023. ápr. 27. 19:59
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
És mi történt utána? Szerinted mi történik az ilyen ökörségek után, amikor az ember visszatér az addigi életmódjához, a szar táplálkozáshoz és a nulla érdemi mozgáshoz?
2023. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Visszahíztam 5 kilót, de a legnehezebb súlyomat nem értem el.

Most megint fogyni szeretnék drasztikusan.

Úgy gondoltam, hogy fogynék megint 10 kilót, és utána elkezdenék sportolni, mert nagy súllyal nem akarom terhelni az izületeimet.

2023. ápr. 27. 21:01
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Ajánlom az alábbi cikket, mielőtt valami baromság felé hajlanál:

[link]

2023. ápr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
Szerintem nem lesz jó.
2023. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom, hogy erre alapozz. Mikor intenzíven csináltam, ( napi 2 étkezés helyettesítésével), ledobtam 30 kgt. De ez így nagyon drága volt, nem tudtam folytatni, így visszajött pillanatok alatt nyilván, több is mint amit lefogytam.

Az italt viszont mai napig szoktam inni mert szeretem, finom, jól beleillik a diétámba, DE kizárólag változatosságnak, egy kis nassolásként, édességnek is jó ital:) De már rég Nem ez az alapja a diétámnak.

Lefogytam azóta rendesen, de normális diétás- és aktívabb életmóddal.

2023. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gomb78 válasza:
Szerintem nyugodtan kipróbálhatod ,persze mozgással könnyebben mehet a dolog. Én is csináltam megindítja a fogyást de ha elérted a kívánt súlyt el kell kezdeni mozogni. Vagy ugyan úgy visszajön.
2023. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!