Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan tudnék lefogyni 5hónap...

Hogyan tudnék lefogyni 5hónap alatt kb 20kg. ot?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Torna, hatékony diéta(kétfajta diétát is 'kínál' az oldal, ott kérdezhetsz róluk).

Kondi/úszás/kocogás.

2009. jan. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
86%
Nekem a patikában kapható Mecsek Fogyi tea nagyon sokat segített a terhességeim után lefogyni.3-4 hónap alatt lement 18 kg.És mellesleg nem drága 4-500.-Ft egy doboz, de persze azért mindemellett sokat mozogtam,bicajoztam úsztam szaunáztam és este 6 után már megpróbáltam nem enni.(Nem mindig sikerült)A teát este és reggel kell inni, nem hashajtó, csak egy kicsit felgyorsítja az anyagcseréd. Nekem bevált, de volt barátnőm akinek nem. Ehhez is elsősorban elhatározás és kitartás kell. Szerintem
2009. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sehogy. vagy ha sikerült,akkor ugyanennyi idő alatt a 2szerese jön vissza....

A terhesség esetén más....

Nekem április óta sikerült 13 kilót leadnom.

Sportoltam kicsit és jobban odafigyeltem, hogy kevesebbet egyek. (abbahagytam a fogamzásgátlót is)

de ugyanúgy eszek csipszet meg édességet (bár nem vagyok nagy édességzabáló) mindent eszek, de csak mértékkel... éhes sosem vagyok, de degeszre sem eszem magam. sok gyümit is eszek.... és a lehető legtöbbet próbálom inni...

2009. jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Teljes életmód váltással tudsz csak ennyit fogyni. Az étkezési szokásaidat teljesen meg kell változtatni. Rengeteg barátra és segítő szóra, családtagra lesz szükséged. Minden héten legalább 5 nap végezz 1 óra aerob mozgást olyan teremben, ahol adnak pulzusmérő órát, így személyre szabottan, az aznapi fáradtsági szintednek megfelelően állítja be a pulzusszintedet, csipogással jelzi, ha lazsálsz. Mindig másokkal egyutt mozogj, soha ne egyedül. Hogy mennyit tud fogyni, mindíg tipus függő. Van egy hely, valahol a Kolozsinál- pontosan és sem tudom hol-, ahol személyre szabottan csinálnak diétát, minden nap sms-ben küldöd mit és mennyit ettél, ők adják a választ mi legyen a köv. lépés.Barátnőm velük fogyott 17kg-ot 3hónap alatt. Sok sikert, és kitartást!!!
2009. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kínai Szűzteával. Én 5 hónap alatt 18 kilótól szabadultam meg, de hozzátartozik az is, hogy ásványvízre váltottam és odafigyeltem arra, hogy mit eszek. Ez a tea segít! Akárkivel próbáltattam idáig ki, mindenki fogyott, és nem is keveset.
2009. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Reductil étvágycsökkentő tablettával. Csak orvos írhatja fel. Mellette nem kívánod az ételt. Természetesen sokat enni nem fogsz és nem is akarsz majd. Én elhagytam szinte az összes szénhidrátot, (kenyér, süti, csoki, krumpli és cukros italokat) meg zsírt. (szalonna, kolbász, felvágottak, kivéve a sonka) Sok sok gyümölcsöt, salátát és sovány húst, (csirkemell) ettem, és naponta sétáltam egy órát, de egy kicsit gyorsabb tempóban. Persze ha ezt gyógyszer nélkül is be tudod tartani, mégjobb! Nekem a Reductil segített! Max. egy évig szabad szedni, én csak 3 hónapig szedtem és 12 kilót fogytam le. Persze nem mondom,hogy néha nem estem bűnbe! :)

Amikor befejezed a kúrát, sem térhetsz vissza a korlátlan evéshez, mert nagyon hamar visszajönnek a kilók, bármi módszerrel adod is le!

Sok szerencsét!

Inda

2009. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!