Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mivel tudnám befolyásolni,...

Mivel tudnám befolyásolni, hogy az anyagcserém gyorsabb legyen?

Figyelt kérdés
2008. febr. 18. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Rostos gyümölccsel. megfelelö étkezéssel.
2008. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
+ sporttal, mozgással
2008. febr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
teaivás=csalán, zöld, papaya, szűztea teafélék stb..
2008. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És sok folyadékkal. Gondolok itt az ásványvízre.
2008. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
90%

Vannak erre gyógyteák, amik a vizet "kihajtják" a testből, tisztítóteák. pl.: májva tea, csalán tea...

ezket rendszeresen fogyszd, ahogy a csomagolásukon van, vagy ahogy gyógynövényboltban ajánlják.

2008. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Én egy nagyon klassz 10 gyógynövényből álló folyadékot iszom, amikor méregteleníteni szeretnék vagy úgy érzem, hogy megtömtem a pocakomat. (Südi Iringótól kaptam az ötletet egy újságban nyilatkozott róla... 4.3.2.1 az ital neve és a www.4321.hu oldalon lehet utánaolvasni.)
2008. febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Fontossági sorrendben a következők: Napi 6 kis étkezés, sport, megemelt folyadékbevitel, magas vitaminbevitel ( B1, B6, C, E, akár RDA 2000% ! ) Ezen kívül fontos a jód, esetleg L-carnitin (2-3 g./nap) A teákat hagyd meg az idiótáknak!
2008. márc. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó hozzászólóval max egyetértek!!!


A napi 6x étkezés a minimum, sőt még lehet trükközni hogy egyik nap magas a szénhidrát bevitel, másik nap alcsony, de úgy hogy egy hétre vetítve kiadja az optimális értéket. Ezzel aztán tényleg maxon tarthatod az anyagcseréd, de mozgás nélkül nem fog eredményre vezetni, vagy ha igen, nem maximális eredményre!!


Sok sikert!!

2008. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hastánc gyakorlatok, hasizomgyakorlatok is bejönnek nekem::)
2008. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a sör is vízhajtó :)

de igen, igyál sok vizet, egyél könnyen emészthető dolgokat: zöldséget, gyümölcsöt. Ez utóbbit akkor is teheted, ha nem akarsz diétázni, de puffadtnak, nehéznek érzed magad: pár nap zöldségkúra és rendbe jössz.

könnyű étel a tej müzli kombináció is, de annyiból jobbak a növények, hogy rosttartalmuk miatt gyorsan végigmennek rajtad, és kipucolnak.

2010. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!