Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogya tudnám visszaállítani a...

Hogya tudnám visszaállítani a lelassult anyagcserém? Dietetikus?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 15:26
 1/6 bix ***** válasza:

normális étkezés és rendszeres mozgás. legalább 1500 kcal egy nap de ez minimálisan alsóhangon, 5 étkezésben.


ha koplalással fogytál akkor készülj fel hogy valszeg nőni fog a súlyod is...

2011. szept. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ....

Híztam annak ellenére, hogy diétázom, nem eszek kenyeret nem eszem cukrot, megválogatok mindent és hirtelen elkezdtem hízni...nagyon sok gyümölcsöt eszek...

Erre szeretnék okos választ, hogy hogyan tudnám leadni azt mait nem tudom, hogy szedtem fel :-)

2011. szept. 15. 15:43
 3/6 bix ***** válasza:

nektek az a baj hogy a hízás az azt jelenti hogy több vagy kilóban...

hogy megértsd. 110 kilós pasi az jó vagy nem 2 méteresen? honnan tudhatnád. ha izmos akkor jó ha dagadt akkor meg nem.


testzsír százalék... annak az aránya hogy a testtömeged mennyi százaléka zsír. ezt otthon egy tolómérővel is le lehet mérni, keress rá googliban tesztoszteron.hu-n fog kidobni mérési pontokkal kalkulátorral, mindennel...


kéne tudni hogy mennyi a kalória igényed, mit ettél, mennyit edzettél és mit... kaja és edzésnapló ugye...


hogy felment a súlyod valamivel az két dolgot jelenthet


1: még mindig túl kevés a mozgás vagy túl sok a kaja kcal tartalma

2: egész egyszerűen az eddig alig használt izmaidat a szervezeted elkezdte feltölteni rendesen glükózzal... az izom teljesítőképessége valamennyit nő, a mérete is, így a súlya is változik. nem kell félni egy csökkentett kalória mellett csak az első időszakban lesz így...


ennyi hacsak időközben nem kezdtél fotoszintetizálni akkor ezek közül valamelyik a megoldás, ami pontos kaja és edzésnapló nélkül esélytelen hogy kiderüljön kb...

2011. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, elgondolkodtató a válaszod...

Tavaly áprilisig szoptattam, majd szépen elkezdtem elhagynia fehér lisztet,cukrot, tésztát igyekeztem Norbi szerint élni étkezésben. Hetente kétszer tornázom kb. 3 hónapja rendszeresen. Rubint Réka, vagy Béres Alexandrára ég a zsír:-)

Mai napig sok zöldség, sok gyümölcs, kb 1-2 hónapja kezdett rakodni a kg-om.

170 cm vagyok most jelenleg 68 kg...júniusban 63kg voltam...

Szóval nem nagyon értem, hogy miért építi a szervezetem zsírrá azt amit megeszek.

Kb 1000-1500kalória amit megeszek...na jó egy két túró rudi becsúszik.....

Nem iszom üdítőket, extr

2011. szept. 15. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
szia mi a helyzet?sikerült?hány kg vagy most?
2011. nov. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is koplaltam de nem hiztam vissza! :D
2013. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!