Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Összetett kérdés a narancsbőrr...

Összetett kérdés a narancsbőrről, a hasizomról, kérlek ajánlatok valamit!? (bőven lent)

Figyelt kérdés
Fogyókúrázom, úgymond. Nem eszem olyan kajákat, amik tele lennének cukorral, zsírral, vagy ha igen, akkor két hetente 1x, ami szerintem nem katasztrófa. Minden este tornázom. Hanyatt fekszem, és felemelem a lábaimat, és úgy billegetem:D nemtom, hogy magyarázzam el. Meg, az oldalamra fekszem, és úgy emelgetem a lábamat. Mostanában már a combomra is dolgozom mert észrevettem, hogy egyre narancsbőrösebb vagyok. Arra milyen gyakorlatot tudnátok ajánlani?(Tudom, napi 3 liter víz, futás.- De én nem fogok futni, mert egyszerűen : utálom, nem is bírom.) Az alsó hasfalamra (konkrétan ami a méh felett van), hogyan tudnék erősen izmosítani?Mert bármit csinálok, az az izomréteg alig feszül meg.
2010. máj. 18. 01:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"Az alsó hasfalamra (konkrétan ami a méh felett van), hogyan tudnék erősen izmosítani?"


Maradsz hanyadt fekvésben, és felfelé kinyújtod a lábaidat, vagy behajlítod úgy, hogy a lábszárad vízszintes legyen a talajjal, és megemeled a popód a földről, majd vissza engeded.

Miközben megemeled behuzod a hasad. Ezt lehet dublázni, vagy akár triplázni is... tehát kétszer emeled meg a feneked egymás után anélkül, hogy teljesen letennéd a földre.


Vagy a lábemelés is jó rá.


És bármilyen gyakorlat, ahol hátonfekvésben a lábaidat felhúzod, vagy megemeled, cserélgeted, keresztezed stb.

2010. máj. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ja és még valami, csak mert úgy szólt a kérdésed, hogy "erősen izmositani"...:)

Azt ne reméld, hogy ettől majd izmos leszel:)

Elöször is azért mert a hasadon található háj réteg(mindenkinek van, még annak is aki nem kövér) eltakarja.

Ahhoz korósan soványnak kell lenned, hogy látszódjon...

Tehát akár csinálhadnád egész nap, akkor sem látszódna az eredmény:)

Mindenkébb fogynod kell valamennyit, ha azt szeretnéd, hogy jobban nézzen ki:)

2010. máj. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A párom régen lefekvés előtt csinált napi 60 felülést.Nem tudom meddig, szerintem pár hónapig és még mindig látszik, pedig már vagy 10 év h. eltelt.Igaz ő most fizikai munkát végez,de semmi más munka és vékony,de mindig tele zabálja magát és mégsem látszik rajta.Persze neki genetika,de az izom mégsem múlt el.Hasizom akkor hatásos ha az összes izomzatot megmozgatot,mert akkor látszik majd igazán.Szóval csinálj hasprét előre és oldalra, illetve feküdj hanyatt úgy h. a talajon van a derekad és a hátad (szóval teljesen érjen le a hátad a földre és úgy csinálj lábemeléseket, vagy felhúzod a térdedet derékszögbe és úgy csinálsz hasprést(ez egy kicsit könnyebb feladat,de ez is hatásos.)Combra jó a lábemelés de jobb lenne ha tennél rá lábsúlyokat.Illetve a gugolás is nagyon jó rá.A lábemelésnél lehet oldalra és hátra is,mert akkor a hátsó része illetve a fenekedre erősítesz.Ja az alsó hasizmot úgy is tudod, h. felemelet a lábadat a magasba(a tesded úgy néz ki így mint a derékszög), a feneked alá teszed a kezed és a hasizmoddal megemeled a lábad, h. a feneked is egy kicsit felemelkedjen, itt nem kell túl magasra,mert a derekadat megterheled vele.
2010. máj. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én 2 hónapig napi szinten végeztem felülést haspadon és semmi látszatja nem lett!:(
2010. máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
bringázz
2010. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

én a narancsbőrre ezt csinálom:

vettem narancsbőr masszírozót, ezt egy kézi "korong", amin kis "tüskék" vannak, gumiból. Ezzel a kádban elkezdem körkörösen masszírozni a combom, fenekem, néha a vádlimtól kezdem... (vizesen, vagy pl Dove feszesítő tusfürdővel), mindenképpen lentről felfelé kell haladni, (mensi alatt nem ajánlott, mert vérbőséget okoz). Szóval körkörösen, nekem eléggé ki szokott pirosodni ilyenkor a bőröm. Ha végeztem hideg vízzel(amit el tudok viselni) öblítem le a lábam. Lehet fokozatosan is állítani a víz hőmérsékletén.

A narancsbőrről azt kell tudni, hogy zsírmirigyek rakódnak le a bőr alatt, és a női kötőszövet itt lazább, mint a férfiaknak, ezért nincs nekik...Ezeket a zsírgolyókat masszírozzuk szét a tüskés masszírozóval. A masszírozástól felpezsdül a véred, fokozott lesz a vérkeringés ami segít a méreganyagok, jelen esetben a zsír kiürülését a szervezetből. A hideg víz feszesíti a bőrt. Ugyanis amikor eltűnik a zsír, a bőröd ilyenkor lesz "csíkos", striás. Mindneképpen javasolom a feszesítő testápolót, mert a bőr így megtartja rugalmasságát. Nekem bevált!!Minden tavasszal elkezdem, és nyárra tök jól érzem magam. Persze csíkjaim vannak, de az nem olyan feltűnő főlag ha lebarnulok, mint a narancsbőr:)

Sok sikert, bocs hogy kisregényt írtam!

(ja ilyen masszírozó korongot én Oriflame-eset vettem, de tuti van drogériában is)

2010. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
jah és még a váltott hideg-meleg vizes zuhany is jót tesz a bőrnek!
2010. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
még vmit a narancsbőrhöz: minden este csinálom, mert így hatásos
2010. máj. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%

Mi vagy te, valami nyomorék?

Mi akadályoz meg abban, hogy rendesen sportolj?

Az nem sport, hogy tévézés közbe a lábaidat rakosgatod!

Ilyen hozzáállással nem sok jót remélhetsz....


A többi narancsbőrös agyhalottnak:

a narancsbőr az nem kívül van, így kívülről el sem tudod tüntetni. A zsírszövetben tárolt méreganyagok okozzák és a nőkre jellemző vékonyabb bőr miatt válik láthatóvá.

Le kéne fogyni, hölgyeim! Akkor a narancsbőr is eltűnik.

2010. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hát igen igaza van az előttem szólónak. az hogy este 10 percig emelgeted a lábad az kb a semmivel egyenlő. ha eredményt akarsz elérni napi 1 óra intenzív mozgás és mellette diéta kell. és akkor a narancsbőr is eltűnik, persze nem 1 hét alatt.
2010. máj. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!