Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek milyen hatásos?...

Szerintetek milyen hatásos? Tippek? Szerintem végülis jó. Szerinted?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek ez a diéta milyen? Hatásos lehet? Nem kell koplalni sem se semmi ilyesmi. És szerintem drasztikusnak sem drasztikus. na és szerintetek?

[link]


itt a link. de 1 ruha méreten hány kilót értsek sac/kb ?


2011. jún. 26. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez most jelent meg, vagy miért linkeli mindenki ezt? És ha kiírnám, hogy a mucsajröcsögei Étkezéskutatási Intézet megerősítette, hogy napi 1 almával 2 nap alatt 3,1542 kilót lehet fogyni, akkor elhinnéd?


Ezzel a diétával biztos le lehet fogyni 5 nap alatt valahány kilót, igen. DE AZ NEM ZSÍR LESZ. Hanem leginkább víz, "szerencsés" esetben izom. Rosszabbul fogsz kinézni utána, mint most, aztán ha újra normálisan eszel, a többszöröse jön vissza.


Ne kezdd el ezt, sőt semmiféle ilyet. tartósan lefogyni csakis egészséges étkezéssel és mozgással lehet, nincs más út. És gondolom egészséges is szeretnél maradni, akkor meg főleg hagyd ezt. Ezt a saját érdekedben mondtam.

2011. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyébként most hogy nézem, ez jobb, mint a legtöbb hasonló, de még így sincs meg a megfelelő kalóriamennyiség. Főleg ha valaki mozogni is akar mellette.
2011. jún. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de jó lenne ha 2 hét alatt lemenne 2-3 kiló... :// szval ha ez lemenne akkor sem kezdenék el zabálni.. hanem egészségesen :D
2011. jún. 26. 22:57
 4/9 anonim ***** válasza:
És miért nem csinálod inkább már most egészségesen? Két hét alatt simán lemegy 2 kiló normális szálkásító étrenddel és megfelelő mennyiségű mozgással.
2011. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

és erről mit gondolsz?

2011. jún. 26. 23:42
 6/9 A kérdező kommentje:

amúgy ezt akartam eredetileg linkelni:s rosszat linkeltem bocsi. [link]

ez az amit ki akartam próbálni.. és erről mi a vélemény? meg amit az előbb küldtem?

2011. jún. 27. 00:04
 7/9 anonim ***** válasza:

dilisnyuszi,

Szerinted az első link az nem egészséges?:)Az egészséges életmódot írták le konkrétan.( Lehet a kajamennyiség kevésnek tűnik,de ez egyénenként változik,ezt mindenkinek saját magának kell belőni.) Akkor igazán érdekelne hogy neked mi az. És ne a bádibílderről linkelj hanem amit te ténylegesen valójában megeszel.

2011. jún. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kaják magukban egészségesek, ha már engem kérdezel, akkor tényleg a mennyiséggel van baj. Persze, belőheti mindenki magának, de ezt az étrendet (meg az összes többi hasonlót) annak állították össze, aki magától nem képes rá. És mindenki ott fog aggódni hogy 5 dkg ananász helyett 10 dekát evett, mert előírás nélkül nem menne neki az egész.


Ja meg az zavar, hogy minden szart be próbálnak adni az embereknek. Nem lehet 5 nap alatt 1 ruhaméretet fogyni, nem laktató ez a diéta és attól még hogy leírták, hogy rostban gazdag, nem lesz a legeslegjobb, amit ember valaha elképzelt. Legyen minél találóbb a neve, legyenek minél különlegesebbek az ételek (már nem azért, de kinek jut eszébe csak úgy magától cikóriasalátát enni?), erről szól az egész. És ezt én utálom. Érted?


Kérdező, a lifetiltesre nem tudok most mit írni, majd átböngészem rendesen ha lesz időm :) A második diéta sem jó, legfőképp azért, mert csak 3 étkezés van. Ne dőlj be ezeknek, ha tanácsra van szükséged, bármelyik hozzáértőt megkérdezheted. Nekem is írhatsz, bár én egyáltalán nem vagyok profi, csak sokat olvastam a témában.

2011. jún. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 hét alatt nem fog senki fogyni 2-3 kilót, azt úgy számold, hogy a legjobb diétánál is kb 2 hónap mire megindul a súlyod lefele és utána havonta fogysz 1-2 kilót és ez a normális.
2011. jún. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!