Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a 2...

Mi a véleményetek erről a 2 hetes fogyókúráról? Szerintem ez tényleg hatásos és nem szaladnak vissza a kilók. Próbálta már ezt valaki?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Melyik kéthetes fogyókúrára gondolsz? Van több is... :D
2009. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
22%
Haahahaha xDDD melyik fogyókúra? Ezt úgy bírom :D Kérdezel de nem tudod mit x)
2009. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

JAAAAJJJ de hülye vagyokXD

na itt van, bocsi....

:S

[link]

2009. okt. 18. 21:06
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
A túródiéta is valami ilyesmi. Az is 8-9 kilós fogyást mond két hét alatt. Szerintem, ha betartja az ember, és kicsit gyalogol is mellé napi fél órát, biztosan sikerülhet!
2009. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mellette heti 3x megyek aerobicra és heti 4x itthon tornázok. Plusz napi fél óra séta, ha nincs kegyetlen hideg!:)

Na szerintetek így összejön?

2009. okt. 18. 21:18
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Mennyi mindent megtesz az ember azért hogy egy picivel jobban szeresse magát...

Nem vagy normális hogy heti 3 aerobik meg heti 4 otthoni torna mellett ilyen diétát akarsz kipróbálni/végigcsinálni. Csináld, de szerintem el fogsz ájulni.

Én eszek kb ennyit, de én nem fogyózok és nem is tornázok semennyit (csak sétálok). Ha ennyi edzés mellett nem olyan az alakod akkor ott más gond van sztem, attól hogy kéthétig ilyen keveset akarsz enni csak hazavágod a szervezeted...

Én nem támogatom, hogy kipróbáld, de a te tested... te döntésed!


L/18

2009. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
75%
szerintem hülyeség... miért ne jönne vissza ha utánna ugyan úgy "zabál" az ember? én nem hiszek az ilyesmikbe... ha pár kilóról van szó és gyorsan akkor oké de ugyis vissza fog jönni.Szerintem az anyagcserét nem lehet 2 hét alatt megváltoztatni örökre... max 3 hétig.de ez csak egy vélemény,sok sikert azért :)
2009. okt. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Én nem ajánlom! Tapasztalatból mondom! A 4. nap környékén a futás során jópárszor megszédültem. Egész nap álmos voltam, fáradt...semmit nem tudtam csinálni. Igaz, hogy 4 nap alatt 4-5 kg lement, de 2 nap alatt rögtön vissza is jött. Semmi értelme nincs, csak tönkreteszed magad.
2009. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
ne haragudj de szerintem egy ilyet lehetetlen betartani, és egyébként is felesleges..max pár héttel később éred el a kivánt súlyt, de legalább tartós lesz és nem szédülsz meg ájuldozol, sportolni kell nem kibúvókat keresni !:S
2009. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tragédia, egy egészséges étel nincs benne...feketekávé pff...tovább nem is érdemes nézni.
2009. okt. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!