Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kisbabát szeretnék, milyen...

Kisbabát szeretnék, milyen fogyasztószert ajánlanátok? Nagyon örülnék 15-20kg minusznak! Sajnos nagyon édesszájú vagyok.

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

nekem az unokatesómnak mondta az orvos hogy túlsúlyos és ezért nem jön össze a baba, és öt elküldte dietetikushoz, aki a fogyásban is segítetett és a terheség alatt is kontrolálta a diétát.


èn biztos azt tenném, hogy csak is napi 5x ennék és számolva a kalóriákat. Vagy is elöször csak beállnék az 5x-ri evésre aztán egyre csökkenteném a kalória bevitelt. Ha édeset ennél akkor csak is reggelire, tedd félre a szelet sütit és edd meg reggelire, Ha egy kis pörit ennél akkor tedd félre a pörit ebédre. ès mozogni, elöször nordicwalking, vagy is eröltetett gyaloglás, ha kell túra bottal, úszás könnyü mozgás. Ha már elindul a fogyás és egyre jobban bírod akkor lehet több mozgás.

2009. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én 10 napja csináltam a 90 napos diétát + napi 20 perc tornát 40 perc szobabiciklivel, amikor 2 év után váratlanul teherbeestem :)
2009. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak! Gratulálok a babócához:)!!!!
2009. márc. 30. 12:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: Köszönöm a jó tanácsot,de minden nap 1000-1500kg-ot mozgatok meg:(Szerinted este mikor beesek az ágyba még van kedvem+erőm tornázni??
2009. márc. 30. 12:43
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
A hivatalosan kapható fogyasztószer a Reductil.De biztos,hogy magadtól nem menne?Pl:naponta többször kb 20 dkg párizsi,virsli,sajt,sali meg ilyenek,ezekben nagyon kevés a szénhidrát!
2009. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!