Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha rendszeresen sportolok van...

Ha rendszeresen sportolok van olyan zsírégető szer, ami meggyorsítja/elősegíti a fogyást, vagy humbug az egész?

Figyelt kérdés

Egyáltalán az ilyen zsírégető szereknek van valami mellékhatása?


Rendszeresen sportolok, mégis maximum csak "formálódok", fogyni nem vagyok képes. Nem eszek sokat, és nem szívesen diétáznék (az a tapasztalatom, ha az ember abbahagyja, újra hízni kezd), gondoltam elkezdek futni is az eddig mozgásom mellé, és kipróbálnék ilyes fajta kiegészítőt. Mi a véleményeket? Hatásos?


2011. júl. 18. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Teljesen logikus, hogy nem fogysz, mert a sporttól izom épül, ami nehezebb, mint a zsír. Vagyis a zsír fogy rólad, de nem változik a súlyod.

De ha formálódsz, az nem jó? Mármint az a cél, hogy szép formád legyen, nem az, hogy x kilót mutasson a mérleg, nem?

2011. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. Az L-karnitin. Nincs semmilyen mellékhatása. Nézz utána a googleban.
2011. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én túlsúlyos vagyok (világ életemben az voltam), egyszer fogytam le koplalás során, de az vissza is jött, hiába sportolok rendszeresen évek óta. Önmagában mozgással nem tudok egy átlagos szintet tartani.:(


Köszönöm, utána nézek!

2011. júl. 18. 14:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Felesleges. Ezektől a szerektől csak a pénztárcád fogy.

Ha intenzív sportolás mellett is túlsúlyos vagy, akkor vagy bazi sokat eszel (ha normalizálod a mennyiséget, az még messze van a koplalástól), vagy valamilyen betegséged van, vagy a kaja összetételével vannak problémák.

Ennyi infó kevés. Minden esetre én nem mérgezném magam a helyedben, az biztos. Bármit szedsz be, a fenti 3 probléma egyikét sem fogja megoldani.

2011. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát azért az intenzív sportolás.. most ülőmunka mellett a heti 4x1 vagy 1,5 órától senki sem lesz Bíró Ica, de azért súlyfeleslegre sem számítanék.

Átlagosan egyáltalán nem eszek sokat, sőt, vannak elég koplalós periódusaim, viszont az édesség iszonyat hamar meglátszik, és hát mit ne mondjak csokizabálós periódusaim is vannak. De ez utóbbi sem tart heteken át.. (meg nem napi 2 tábla csokiról van szó). Most kifejezetten figyelek, hogy édességeket ne egyek, de lehet, hogy ennek önmagában nem lesz látszatja. Mozogni viszont nagyon szeretek, azt szívesen növelném.

2011. júl. 18. 14:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Bicikli,futás,aerob,éssssssssssss a legeslegfontosabb a Kitartás!
2011. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha időszakosan koplalsz aztán eszel, akkor a szervezeted megtanulja, hogy "ajjaj, most kapok kalóriát, de hamarosan koplalás jön" és raktároz. Kiegyensúlyozottan, egyenletesen kéne enni!
2011. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2011. júl. 18. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!