Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogy csináljátok az (edzés...

Hogy csináljátok az (edzés alatti) testtekercselést, amiről írjátok, hogy hatásosabban lehet tőle fogyni?

Figyelt kérdés

Amikor futtok, vagy másfajta mozgást végeztek, mivel tekercselitek be az érintett testtájat (hasat, combot), ahonnan fogyni akartok? Milyen fóliát használtok? Kell még valami ezen túl (krém, stb.)? Tényleg lehet így centiket fogyni?

Sok valakitől hallottam, olvastam már, de el nem tudom képzelni, hogy szoktátok kivitelezni, hogy lehessen úgy mozogni vele, mint egyébként. A hasamról szeretnék leadni.


2009. ápr. 13. 22:38
 1/5 anonim válasza:
100%

szia!

lehet kapni krémeket, zsírégető géleket amit mozgás előtt kell belemaszíroznod a bizonyos testrészbe, majd betekered magad fóliával.próbáld ki, rendesen lehet vele mozogni.

2009. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sima folpack-kal betekered a combodat, annyira szorosan, hogy kényelmesen tudjál benne mozogni. Majd ezután a hasadat is. Én alá egy narancsos zsírégető krémet szoktam kenni (Tesco-ban kaphatót, kb 1000 Ft)
2009. ápr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor legközelebb kipróbálom futásnál.
2009. ápr. 13. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:
23%
Továbbra sem fogjátok fel hogy helyi zsírégetés nincsen...
2009. ápr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én házilag kevert krémet használok és bevált.Testápoló(nem kell hogy drága legyen nem számít)+ 100% fahéj illóolaj.5-8 csepp attól függ mekkora felületre kened.Egy kis tálba keverd össze és kend fel jó vastagon aztán jöhet a tekercselés.A hasamra eddig nem probáltam de a fenekemnél és a combomnál éget ill utána jó meleg.Nem kell megijedni csak azt jelenti,hogy elkezdett hatni.
2009. ápr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!