Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok és fogyni...

17 éves fiú vagyok és fogyni szeretnék, a hasammal és a combommal van problémám. Elég a lentebb leírt edzés az esetemre?

Figyelt kérdés

172 cm magas vagyok, emellett 78 kg a testsúlyom. Nem olyan durva a dolog, de néha piszkálódnak vele az ismerőseim. Tudom, hogy csak viccelnek, de akkor is elég rosszul esik, ezért úgy gondoltam, hogy napi 10km biciklizés(közepes tempóban) és egy könnyebb diéta segíthet a problémán. Ti mit gondoltok erről?


U.I.: be tudnék iktatni még futást, esetleg egyszerűbb hasizom gyakorlatot, de leginkább valami jó diéta érdekelne, ami ilyen korban nem számít drasztikusnak.


2010. aug. 11. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogyókúrás kaják:

Rizs, párolt zöldségek, párolt husi, flekken sült husi, fagyasztott heck, natur joghurt, sonka, kaviár, lazac, saláták, gyümölcsök.


Hízlalnak: kenyér, tészták, tejföl, tej, sajt, édességek.

2010. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hízlal a sültkrumpli is



De a bringázás jó. Az úgy menni fog.

2010. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát ha változtatok az étrendemen, valamint napi 10 kilométert tekerek, az elég lesz a siker érdekében?
2010. aug. 11. 20:45
 4/5 A kérdező kommentje:

ooops, a magasságot elírtam.

nem 172 hanem 182 :P

2010. aug. 11. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Most érted, honnan tudjuk, h elég-e, én inkább elkezdenék testépíteni a helyedben, mert akkor nem egy nyurga gyík lennél a végére. És többet is érne, mint a bicó
2010. aug. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!