Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen csomagolásban küldik...

Milyen csomagolásban küldik az Adipex-et?

Figyelt kérdés
A bizonyos "karcsitól" érkező gyógyszerre lennék kiváncsi. Csak levelet küld vagy kompletten a dobozát is? Mennyire lehetek biztos abban, hogy tényleg azt küldi amit várok. Negatív hozzászólók kérem kíméljenek és ne próbálják a káros hatásokat felsorolni, mert tisztában vagyok vele.Olyan válaszoljon aki már rendelt tőle. Köszönöm!
2009. máj. 7. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
azt tudod hogy 2 fajta van?a napsárga a jó.
2009. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem nem tudtam!Köszönöm!És mi a különbség a 2 között?
2009. máj. 7. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy pufi borítékot fogsz kapni, amit belül ilyen puffasztgató pamacs (nem jut eszembe a neve, sok apró légbuborék) bélel. Benne a napsárga bogyó levelenként van.

Valóban használ, éhséget nem érzel, de az étvágy és a "jajj de ennék egy kis...." megmarad.. :(

2009. máj. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

"ne próbálják a káros hatásokat felsorolni, mert tisztában vagyok vele"


Ha tudod a mellékhatásait és mégis beszeded akkor te h ü l y e vagy... A diéta luxus? vagy az túl egyszerű? Kéne némi önuralom aztán menne a dolog csak sajna az önsajnálat elveszi minden erődet! Szedd össze magad!

2009. máj. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudod mivel próbálkoztam és mivel nem? 6 éve próbálom leadni magamról a felesleget, de nem megy ilyen vagyok és kész. Próbálkoztam diétával, minden féle fogyasztószerrel, aerobical, konditeremmel de mindig visszajött. A diéta is csak kikészíti az embert(pl 90 napos tönkreteszed a szerveidet, bármi mással próbálkozol a szervezetednek az éhezés NEM NORMÁLIS.Tisztában vagyok azzal is, hogy az adipex-től is visszajönnek a kilók de mégsem leszek éhes és ez már nem ÖNURALOM kérdése. Mert pl.nálam ha szedem a fogamzásgátlót 1 hónap alatt feljön 5 kg ez van.ÉS bocs, hogy próbálkozik az ember és nem akar már több tízezer forintokat kiadni a semmire!!!!!!!!
2009. máj. 8. 08:42
 6/7 Brian0 ***** válasza:
A vízzsahízásnak oka van! Ha a fogamzásgátlótól hízol, akkor az orvosoddal irass mást! Amúgy a fogamzásgátló is káros. Ha szedni kezdzed arra figyelj, hogy a fogamzásgátló és az adipex bevétele között minimum 1 óra teljen el!
2011. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 K. Ildikó válasza:
Karcsitól nyugodtan rendelhetsz,pár éve én is tőle rendeltem és eredetit kaptam.pufis borítékban küldi ha kéred biztos küld mellé dobozt is.Ahonnan semmi képpen ne rendelj az egy most webpatikaként hirdető társaság én velük jártam pórul mert hamisítványt kaptam.Onnan lehet felismerni őket mert van több oldaluk is hogy semmi elérhetőségük nincs feltüntetve csak 1 űrlapot kell kitölteni a rendeléshez.Utólag már értem miért nincs elérhetőségük.Ergó csak olyan helyről rendelj ahol van elérhetőség akár telefonszám vagy email cím.
2012. márc. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!