Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lenne latvanyos eredmenye, ha...

Lenne latvanyos eredmenye, ha rendszeres etkezes (3x naponta fel adag) es napi 1 ora mellett tiamint szednek es zoldteat innek? Vagy esetleg a zoldtea helyett valami mas otlet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 08:54
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*napi 1 ora SETA
2011. nov. 27. 08:55
 2/27 anonim ***** válasza:
Minek a tiamin? élj egészségesen sz@rok nélkül.
2011. nov. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
A tiamin eleg egeszseges, nevezheted B1-nek is. Nem tudom mi a gondod vele, en inkabb a zoldteatol tartok. Amugy onmagaban az egeszseges eletmod nem igazan segit, de a kulonbozo figyi-fogyi csodaszerekkel nem akarok probalkozni.
2011. nov. 27. 09:24
 4/27 anonim ***** válasza:

amíg úgy vélekedsz hogy az egészséges életmód nem segít, akkor nagy baj van....ha tiamint jónak tartod, szedjed...valójában nem is kellett vona megkérdezned, nem?

Miért nem csak azöld teára kérdeztél rá?

2011. nov. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm annyira rá állt fogyi alatt a zöldteára(minden nap azt itta),hogy mikot abba akarta hagyni ment a hasa.Tehát ha nem iszik azt minden nap hasmenése van.
2011. nov. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
tiaminrol igazábol nemtudom mi az zöldteátol nemhallotam még h bárki fogyott volna. viszont azellen felháborodnék aki aztmondja h ez juj de rosz meg mesterséges és rosz. ez ugyanaz mikor van pár testépítéssel fogalkozo barátom aki fehérjét szed és sokan(elvakultak) aztmodják h drogos doppingol meg minden. azért tudjuk már a határt énis szedek vitaminokat meg porcerősítőt. attol h valaki bevesz valamit nem jelenti azt h rosszat tesz. ha tudod mi az nemmondasz marhaságokat hameg nemtudod akkor minek szolsz bele?
2011. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem csak ugy kijelentem, probaltam is az egeszseges eletmodot, de ez onmagaban nem segit. 14 honapja szultem, 6 honapja nem szoptatok. Terhesseg es szoptatas alatt is egeszsegesen eltem, rendszeresen etkeztem es odafigyeltem hogy mit eszek. A testmozgas napi 1 ora setara korlatozodott. Sajnos igy is felszaladt jopar kilo, mert eleinte mundent kiprobaltam hogy legyen eleg tejem, munden tanacsot kiprobaltam, persze ennek eredmenye 6 het alatt + 15 kilo. Amikor elapadt a teje ujra ment a harc, akkor a 15 kilobol leadott 7 kilohoz uhabb 3 kilo tarsult, igy mar 18 kg+ volt rajtam. Sikerult leadnom azota 4 kilot, de ugy egy honapja stagnal a sulyom. A vedono mondta a tiamin zoldtea kombinaciot. A kerdesbe azert irtam bele mindkettot, mert szerintem fontos info a zoldteaval kapcsolatos aggalyaimban. A tiamin egy vizben oldodo vitamin, nem halmozodik fel a szervezetben, csak elosegiti a zsiregetest. A zoldtea viszont hashajto hatasu, inkabb ettol tartok. Igazabol tapasztalatokra voltam kivancsi!
2011. nov. 27. 09:53
 8/27 A kérdező kommentje:

9:42

Ez erdekes, en pont az ellenkezojerol olvastam, es attol tartok, hogy anelkul nem megy majd a nagydolog, ha raszokok.


9:52

Nagyon koszonom, hogy megvedtel, en is hasonlot akartam irni, de elso felhaborodasombol irt kommentet nem kuldtem el, nem akartam tul nyers lenni.

2011. nov. 27. 10:03
 9/27 anonim ***** válasza:
szerintem szükségtelen durvának lenni, ha nem tetszik a válasz egyszerűen továbblépsz rajta. mindenkinek más a véleménye és az egészséges életmód is mást jelent. fölösleges felháborodni. a rokonaidat és kollégáidat sem vághatod képen mert nem azon a véleményen vannak mint te. ez egy szabad oldal, akinek nem tetszik 1-1 válasz nem foglalkozik vele. vagy ha fenemód igényes, nem ír ide...
2011. nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

b1 vitamin és zöld tea?

minden nap eszel ilyeneket, jobb esetben. mit vársz tőle?


3x-i étkezés nem rendszeres. az anyagcserét gyorsan tartani 5 étkezéssel és kemény edzéssel célszerű, mert így fog menni is.

egészséges életmódba vihettél volna kalóriadeficitet is, és akkor fogytál volna. enélkül most sem lesz semmi változás.

2011. nov. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!