Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Slimfit tablettával kapcsolato...

Slimfit tablettával kapcsolatos tapasztalatokat szeretnék kérni. Mennyit lehet fogyni vele egy hónap alatt? És az igaz, hogy már a 2. munkanapon kiszállítják?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 15:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt az írást A-tól Z-ig olvasd el és felejtsd el a szaros tablettákat.

2011. dec. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim válasza:

Szia! Aczél nekem is ezzel jött amikor hasonló kérdést tettem fel a Slimfit-el kapcsolatban, szerintem töröltesd a válaszát!

Remélem lesz valaki aki megtudja írni mik a tapasztalatai :)

2011. dec. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 karesz_80 válasza:

Szia!

Két hónapja szedem és 7 kiló ment le.Az első hónapban 4,a másodikban 3.Amikor én megrendeltem 2 nap múlva át is vettem.A diétát amit ajánlottak én nem csináltam de próbáltam nem zsíros ételeket enni.

2011. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
Karesz 80! milyen mozgást csináltál hozzá? vagy csak simán ezt szedted? Miket ettél? köszi :)
2011. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:

Hála a magasságosnak Aczél Te itt nem oszthatod a magasröptű butaságaidat. értsd már meg senki nem kiváncsi itt rád!!! Menny vissza az egyetemre, amit nem fejeztél be,és tanulj. És ameddig tanulsz ide ne írjál!!!

Szevasz

2011. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
Igen, két munkanap alatt érkezik meg. Második napja használom még csak!
2012. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
fogyasztóvédelemnél nyomtam fel egy fogyasztó kezelést (egyébként egy szépség szalon maga a cég), ha lesz időm majd írok a szakhatóságnak ezzel kapcsolatban is. elvégre, egyértelműen látszik, hogy fogyasztók teljesen sikeres megtévesztését folytatják.
2012. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:

Megtévesztő az, hogy hatásos? Többen használják, és hatásos.

Ez neked megtévesztő?

2012. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

millió ember eszik citromot, zöld teát, fahéjat.. és egyéb természetes növényi anyagokat. legtöbbüket nem kell félteni, hogy meghal mert évek alatt eltűnik a zsírja. pedig ezeket az anyagokat eszik. még én is többet közülük. röhögnék is kínomban, ha fogyásnak indulnék ezektől.


ez persze csak tapasztalati tény, a valóságot nem ez írja le. a valóságnak az jobban megfelel, hogy nem hiszünk a mesékben :)

2012. jan. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Bocsánat előző, elmondtad a véleményedet, köszönjük, de itt tapasztalatokat várunk. Vásárold meg, vagy hagyd el ezt az oldalt. Hatása van a rendszeres, hangsúlyozom rendszeres szedésekor, ha nem is heti 3-4kg, amit a reklámban mondanak, hanem csak heti 1 kg, mérsékelt tápanyagbevitel mellett. Nem csodaszer, de segít valamit. Nem mondanám a zöld és jáva teára+szegfűszegolaj+ciromsav+gyömbér+fahéjsziromra hogy nem hat. Szédszedtem egy kapszulát, belettem egy csészébe, forróvizet öntöttem rá, teaként ízesítve elfogysztottam egyszer próbaként, kíváncsiságból. Eléggé intenzív(ugyanennyi fahéjat beleteszek, nem érződik, mert nem kivonat) és jótékony, azt tartalmazza amit. Én nem 2x1-et, hanem 3x1-et fogyasztok. Ha ezt valaki mindennap fogyasztja, akkor az emésztése jobban működik.
2012. jan. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!