Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt lehet fogyni 15...

2 hónap alatt lehet fogyni 15 kg-t?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egészségesen nem. Éhezéssel?
2011. nov. 3. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

lehet...kufstein várának legkisebb cellájában kurtavasban, kenyéren és vizen...sokan kipróbálták...hatásos...


komolyra: 30 nap alatt 15 kiló...hmmm életveszély...a szervezet nem viccel...érzi, hogy valmiért átvágtad, és duplája visszajön úgy, hogy észre sem veszed...csak a lépcsőn felfelé, amikor nincs elég oxigén...

2011. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt 15 kg-t írt a kérdező. Az 60 nap.


Heti 1 kg-vel számolj egészséges keretek között. Szénhidrátmegvonással és mozgással.

2011. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért, sietsz valahová? Fél év az már nem ér rá???

Persze lefogyhatsz, lásd előttem szóló:)

A sztárok is ezt csinálják, jojo effektus. Egy két ilyen fogyás és éveket öregedik a szervezeted...

Miért gyilkolnád???

2011. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Hogyne lehetne. A színészek is kevés idő alatt fogynak-híznak rengeteget. Igaz ők tönkre is teszik magukat és azért sietnek, mert a szerep nem vár rájuk örökké.

Szerintem ne siess, mert a hirtelen fogyásnak rengetek negatív következménye van:

-a bőröd nem fokozatosan követi a változást (lásd zsírleszívás)

-nem tartós

-tönkre megy a gyomrod, a beled, a veséd, a májad

-a szíved ha tömérdek sporttal akarod elérni.


Ne.

2011. nov. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is csak az előzőt erősíteném, én pl. egyszer hatalmas elkeseredésemben kipróbáltam egy ilyen gyors fogyást eredményező kúrát, és iszonyatosan nézett ki a bőröm utána a hirtelen fogyástól, hadd ne mondjam, utána 1 hónappal már alig mondta meg valaki, hogy vékonyabb lennék,szépen vissza is híztam, deformáltra-ha ez így értelmes szó. ?! Utána a szervezetben komoly tápanyaghiány lép fel, próbálja regenerálni saját magát, ezért képtelen vagy kontrollálni magad evés terén,(ezért is hízzuk vissza rögtön) az emésztőrendszerben meg elég komoly károsodásokat okoz. Azóta diétázom, és tartom is a súlyom. Lassan, de biztosan próbálj a súlytól megszabadulni, hidd el, a belefektetett energia az eredmények láttán sokszorozva térül meg.
2011. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem éri meg tönkretenni a szervezeted,úgyis csak visszahízod,tapasztalatból mondom.

nem 2 hónap alatt rakódott rád a felesleg sem gondolom,a fogyáshoz is idő kell.

leállhat a szíved,veséd,májad ha koplalsz nem hiszem,hogy megérné.

inkább fogyj egészségesen de tartósan.

ha koplalsz hiánybetegségeid lesznek,a bőröd is megcsúnyúl.

2011. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lelehet egészségesen is,ha tényleg túl sok felesleg van rajtad 5kg hamar lemegy néha 2 hét se kel,de az utolsó állam alak felé tartó bónusz kg nehezen fogod leadni, akkor már tényleg csak heti 1kg fog menni,végén meg már csak 0,5 tb . Lehetséges,de a részletek elengedhetetlenek .
2011. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül koplalással lehet ennyit fogyni. Egyik ismerősöm 95 kg-ról indult és az első hónapban 12 kg-ot fogyott. Nem koplalt, napi 5ször étkezett, zabpelyhet, tk kenyeret, sok gyümölcsöt, zöldséget, tojást, sovány húsokat és tejtermékeket evett. Mellette persze mozgott hetente 4-5 alkalommal, de ez valamikor csak egy tempósabb sétát jelentett.
2011. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez tényleg elképzelhető, ha mondjuk a 19:33-as által említett élelmiszereket eddig mellőzted és csupa egészségtelen dolgot ettél, a változás ereje hathat úgy a szervezetedre, hogy az magától megszabadul bizonyos feleslegtől, ami lehet az elején több kg-is/hónap, attól függően, hogy milyen kajákat ettél(tehát mennyire drasztikus a váltás), és a kezdő súlyodtól is.

Ez elég biztató:)

2011. nov. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Le lehet egészségesen is... éhezéssel csak meghalsz.
2011. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!