Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Biotech super fat burner?...

Biotech super fat burner? Tapasztalat? Hány kg fogytál?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 14:27
1 2
 11/17 anonim válasza:
91%
Az nyilván fel sem merül, hogy esetleg némelyeknek "zabálni" sem kell, hogy hízzanak...
2012. jan. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
2%

Egy het alatt 90 röl lementem 80ra. Hogyan?? Napi 3-4 etkezés szokásos 4kcal helyett maximum 2kcal/nap ebben egy alma, muzliszelet, csmell... Csapvíz. Kiegek nélkül. Powerlifting (eröemelö) vagyok serülesek vegett sajna heti 3 eröedzès ezen kivul mindennap 10 p has és 20-30p szobabicó nagy tempóval. Tisztaban vagyok vele, h nem a legegeszsegesebb de semmi jelet nemtapasztaltam h barmi is lenne.

Ha zsiregetes kiegekkel sok zold teat is igyal mellé.

Scitec nutrition- reform

Ha batrabb vagy es betudsz szerezni- clenbuterol ( nezz utana

) vagy pedig eca(effedrin-koffein-aspirin) utobbi veszelyes

Sok sikert.

2012. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
14%

fölösleges szedni bármit is. egyetek lassan, normális adagot normális kajákból. reggel leet nyugodtan falni, estefele mértékkel. napi 2-3 liter folyadék, csapvíz... egy kevés mozgás kell és nem is muszáj minden nap. mondjuk egy félóra laza bicikli, vagy kis torna.


kerülendő kaják: péktermékek, zsíros dolgok, cukorka csokika, energia ital, kóla....

jöhet: rizs, sovány hús, felvágott, rizskenyér, hal, zöldség, gyümi etc...

csak ésszel kell csinálni és tudatosan és szép lassan le lehet adni úgy, hogy többet fel se jöjjön.


Szedhetsz szarságokat, de inkább kölcsd a pénzed jó minőségű ételekre mint tablettákra..

2012. jan. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Rengeteget ér, JÓ étrend és súlyzós edzés + kardió mellett
2014. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%
Sokat segít tényleg normális étrend és mozgás mellett. Én csak kivontam az esti étkezést, cukros löttyöket, szénhidrátban és zsírban gazdag kajákat, semmi süti stb és így se volt teljesen egészséges a kajám és 2.5 hónap alatt 13.5 kg ment le. RENGETEGET kell mozogni, ne add fel soha! én csak 16 évesen kezdtem, közben májusban lettem 17.. mindenki megtudja csinálni ha elszánja rá magát
2014. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Mosoczki János válasza:
100%
Olvastam itt érdekes válaszokat, és részben van igazság és részben nincs. Az hogy az egészséges étkezés és a mozgás használ az addig oké, csak pl az egészséges étkezésből hagyd ki a pékcukrász termékeket meg mindent ami szénhidrátot tartalmaz magas mennyiségben. A mozgás pedig minden napossá kell váljon és nem a munkára értve hanem mint sport. De amúgy meg valaki azt írta hogy miből vannak a táp kiegészítők annak ajánlom tanuljon meg olvasni!!! Olyanokat nem tesznek bele amik az emberi szervezetre káros hatással vannak! Mivel emberi fogyasztásra van szánva így meg kell felelni különféle előírásoknak nehogy azt higyjétek hogy csak úgy kirakják a polcokra. Amúgy meg a Fat burnerben sincs olyan anyag ami káros lenne mind mind olyan ami elősegíti a zsír anyagcserét és így a fogyást. Szóval mozgás nélkül nem hasznos annyira mint mozgással. Nem véletlen írja hogy 2 db reggel és 2 db edzés előtt 30 perccel mert akkor jobban kifejti a hatását. S az hogy májrákot okozna valakinél azt kétlem.Amúgy meg akkor ne menj el az orvoshoz mert hidd el a gyógyszerekben több olyan anyagot találsz ami tönkreteszi a májadat mint amit ezekben a kiegészítőkben találsz. Igen, igen nézz csak meg egy sima gyógyszert ilyen mellékhatás olyan mellékhatás hányás, fosás, allergiás reakciók. Stb. Aki meg arra kíváncsi hogy mi van a fat burnerben összetevő akkor a google a barátja és nézzen utána meg fog lepődni mert semmi olyan anyag nincs benne ami káros az emberi szervezetre. Ja amúgy meg akkor ha a tápkiegnél tartunk vitamint se szedjen senki mert azok is szarok ezek szerint meg az izületvédők menj el az orvoshoz majd beutal mindenhová és lesz még több bajod mint volt mert felírnak 15 fajta gyógyszert ami nem is használ és persze Te meg csak szarabbúl leszel és persze tönkre megy a májad mert a sok gyógyszernek nevezett méreganyag nem tud kiürülni a szervezetből és megköszönheted a doktoroknak hogy tönkreteszik a májadat a sok gyógyszerrel amit felírnak a 15 féle bajodra habár Te az orvosodhoz csak max 2 próblémával fordultál és csináltak belőle 15 pl. Na röviden ennyi és nyugodtan szedjétek a táplálék kiegészítőket nem lesz tőle bajotok. Hasznosabbak mint a gyógyszerek!
2014. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én pl. irodàban melózok, baromira fàradtan érek haza, így nem sokat sportolok. Bicóval jàrok dolgozni meg néha futok pàr kmet. Egészséges kaja sem jön össze ilyen helyeken mindig....
2015. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!