Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van aki a közeljövőben kezd...

Van aki a közeljövőben kezd diétázni?

Figyelt kérdés
Társakat szeretnék, akikkel "együtt" csinálhatnám, mivel egyedül elég nehéz.
2012. jan. 15. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Internet kapcsolattal? Úgy értem h levelezni vagy mi?
2012. jan. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én is ma kezdtem bele. Remélem sikerrel járok.
2012. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha az internetes kontaktus az elég, akkor szívesen vennék egy társat én is. már elkezdtem mozogni, de fogyózni is kéne mellé.
2012. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

tapasztalat-csere szempontjából-jó az, ha megosztod valakivel, hasznos,gondolom én. :D

diéta lefolyása,stbstb..

sok sikert,sikerülni fog!

2012. jan. 16. 10:02
 5/9 anonim válasza:

Én szívesen társulnék, de ki milyen módszert használ? Ill mennyit akar leadni, mit a méretek?

Enyém 172 magas, 65-66 kg, 92/75/91...

Célom 58-60 kg.. :)

2012. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én is:)) most kezdem a héten:) én kevés kalóriatartalmú ételeket eszem, és sok gyümölcsöt meg zöldséget:) és minden 2.nap tornázok Rubint Rékára 1 órát. -5 kgt szeretnék fogyni
2012. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is ma kezdtem orvosi utasításra,de én csak olyannal társulnék aki hasonló súlyban van,mint én és nem annyi amennyit le kéne adnom.:D (145kg vagyok)
2012. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is most terveztem el a fogyást (nyárra 10 kg-tól szeretnék megszabadulni). Még nem tudom mit fogok csinálni. Egyenlőre nasi mellőzve, próbálom a szénhidrátot is csökkenteni (kenyérfélék, krumpli stb.), cukor semmi, sok víz, sok zöldség, gyümi meg ilyenek. Két gyerkőcöm van a pici 1 éves. Itthon akarok valami mozgásformát bevezetni (ha alszik a picur kb. 10-15 perces gyakorlatokat). Ötletek? Társulna valaki?
2012. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csinálj norbi dvd-re tornát, mi is azt szoktuk, kb 20 perces vagy 25. A miénk combra, fenékre irányuló, deh szoktam felülést is csinálni hozzá. Am én is kb annyit akarok fogyni.:)
2012. jan. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!