Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lusta vagyok mint egy disznó....

Lusta vagyok mint egy disznó. Hogy fogyjak így?

Figyelt kérdés
Annyira lusta vagyok, hogy az már fáj. 24 éves fiú vagyok és kezdek elhízni. Régebben sportoltam, mert nőket akartam felszedni. Most van barátnőm, ezért is lustálkodom. Imádok aludni, dögleni, nincs kedvem sportolni, meg fizikai munkát végezni. Általában autóban és a számítógép előtt, vagy a barátnőmön punnyadok. Hogy fogyjak le?
2012. jan. 24. 09:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos. Legalább őszinte vagy. Így persze nem lehet lefogyni. Nincsenek neked lelki problémáid? Kellene valami ösztönző, ami kimozdít ebből a semmittevésből. Nem is dolgozol, nem is tanulsz?
2012. jan. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szállítás-üzlet. Akkor is csak autóban ülök, sőt! Ez is csak napi 2-3 órát "vesz el" az életemből. Lehet az is baj hogy sokat burkolok elalvás előtt, meg sokat sörözök? Pedig klassz pasi voltam a "fénykoromban". :D
2012. jan. 24. 10:05
 3/18 anonim válasza:
Akaraterő kell neked. Azt meg itt neten nem tudunk adni. Vagy sajnáljunk esetleg szerintem te most csak azért írtál mert unatkozol ahol éppen vagy.
2012. jan. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Legyél lusta enni is. :D
2012. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor bizony hamarosan kövér disznó leszek, hájas seggarc, hacsak nem következik be valami csoda, vagy drasztikus változás az életemben.
2012. jan. 24. 10:11
 6/18 A kérdező kommentje:
ma 10:11 --- :DDD Az a kedvenc hobbim!
2012. jan. 24. 10:12
 7/18 anonim válasza:
59%
Olyan vagy,mint a macskám,ő is punnyad egész nap és zabál:DD.De amióta adtam neki egy makkot,avval játszik és fogyott egy kicsit:)Úgyhogy hajrá,játssz a makkoddal te is:DDDD
2012. jan. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát, majd otthagy a barátnőd, és akkor észbe kapsz.
2012. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ne fogyjál. Megérdemled a sorsod.
2012. jan. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is piszkosul lusta vagyok, és imádok enni. Mégis képes voltam erőt venni magamon, és most már egy hete folyamatosan mozgok (napi 40-60 perc Rubint Réka+szobabicikli utána), és nem zabálok össze-vissza:) Szóval szerintem nem nagy ügy. Pont azért vagy bepunnyadva, mert nem mozogsz. Én is mindig így vagyok. Aztán ha elkezdek edzeni és egészséges kajákat eszem, teljesen másképp érzem magam, mintha kicseréltek volna:) Szóval: Hajrá;)
2012. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!