Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalás rengeteg folyadékkal?...

Koplalás rengeteg folyadékkal? Lehet belőle komoly bajom? (Részletekért, katt)

Figyelt kérdés

Következő a zsituáció:12 óránként eszek közepes adagot,valami zsírszegényet és rengeteg vízzel iszom teli magam.Azonkívűl hogy rommá hugyozom a pötsömet lehet valami komolyabb szervi bajom?

Tudom nem helyes,de 600 fajta diétát kipróbáltam és egyik se jött be,szó nélkül tartottam magam a rendhez.

Valamint mi az ideális testsúly egy 189 magas 20éves egézségtelen(mert dohányzik)Férfiúnak? Jelen pillanatban 95 kiló vagyok,egy minimál 85szerintem megengedett. Maximálisan 80.

Nagy,3 szoros úszógumis a belem a combjaim meg vastagok mint egy fatörzs.Rendszeres mozgásra sajnos nincs időm.

Köszi a válaszokat!


2012. febr. 5. 11:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehet tréfásan fogalmaztam,de ezesetben komolyan is gondolom a dolgot.
2012. febr. 5. 11:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennél komolyabb agybajod már nem lehet.
2012. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ezzel csak rosszat tehetsz magadnak!Sajnos tapasztalatból mondom,hogy nem jó ötlet a koplalás!Én is ezt csináltam és meg is lett az eredménye.Igaz,lefogytam,de mellette borzasztóan legyengült az immunrendszerem,a helytelen táplálkozás miatt.Felborult az emésztésem,tönkrement a bélflórám és az immungyengeség miatt egy sima meghülés is ledöntött a lábamról.

Most azon fáradozok,hogy helyrehozzam,amit elcsesztem.Egészségesen és !RENDSZERESEN! táplálkozom,emellett természetes alapanyagú készítményeket szedek,hogy visszatelepítsem a bél-és hűvelyflórámat,ami a helytelen táplákozás miatt teljesen kipusztult!

Semmiképp ne koplalj!Ha mindenképpen fogyni akarsz,akkor inkább végy erőt magadon és kezdj el spotolni,ill figyelj oda,hogy mit és mennyit eszel,de azzal csak bajt csinálsz magadnak,ha nem viszel be annyi tápanyagot,ami a szervezeted normáli működéséhez szükséges!

22/L

2012. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egyél gyakrabban, keveset, inkább szénhidrátban szegényebb ételt. Ne sima vizet igyál, mert alacsony lesz a nátriumod és vízmérgezést kapsz, inkább ásványvizet. Ha elmondásod szerint következetesen képes vagy betartani a diétát, akkor ugyanilyen következetesen lerakhatod a cigarettát is.
2012. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha nem sportolsz és nem is akarsz,akkor egy normális diéta összeállításához,betartásához,elkészítéséhez sincs önfegyelmed,uh igyad csak agyon magad azt tanácsolom.

nekem aztán tök mindegy.

2012. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 *gin* ***** válasza:
ha eddig nem tudtál lefogyni, akkor rossz úton indultál el. ahogy most is tévútra fogsz tévedni ezzel a kajálással. ajánlom neked a bodybuilder.hu alapismeretek cikkeit elolvasásra.
2012. febr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
... a csapvízben is bőven van nátrium. Nem fog senki vízmérgezést kapni tőle. Ha ioncserélt vizet inna, akkor igen, de annyira senki nem lehet hülye.
2012. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 *gin* ***** válasza:
100%

lakótársam megivott 2-3 liter desztvizet, ami a gőzölős vasalónak volt otthagyva. vegyészmérnökként.

úgyhogy nincs olyan, hogy valaki nem lehet ennyire hülye :D

2012. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:D Az igen! Akkor sztornó.
2012. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!