Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon disznó vagyok, ha...

Nagyon disznó vagyok, ha levágnának és megsütnének Afrika lakossága nem szenvedne élelem hiányban. Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés

156cm/63kg

Eddig össze-vissza ettem kitudja mikor reggeli ebéd vacsora? ilyen sorrend nem volt soha. Nem most híztam el,ahenm amikor nőiesedni kezdtem..persze ezt lefogyná az ember,de én szerencsétlen zsírdisznó vagyok és kajába fojtom a bánatom. Mindenki csak annyit mondd: ,,egyél kevesebbet" Kössz..azt se tudom tegnap mit ettem..ahhoz ,hogy viszonyítsak?


2012. jan. 15. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Talán első nekifutásra írd le, mit szoktál enni. Ennek tudatában már többet lehet neked segíteni. Ez a zsírdisznó önsajnáltató "öljetek meg" mentalitás, habár vicces, de nem visz közelebb a probléma megoldásához. :)
2012. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát na jó az ebédem normális főtt kaja..az mindig van:) de amúgy reggelit kihagyom..ha eszek ha nem akkor is bezabálok este. Általában zsemlét vagy 3mat felvágottal avgy sajttal. Csokit akár egy táblával..vagy chipset.3 havonta 1x gyümölcsöt..de ha egyszer nem ízlenek?



Ja és egy másik probléma: tegyük fel most lefogyok

-koplalással

-kalórisazámolással

-egészséges étrenddel

-bármivel

Azt a fogyás után meg is kell tartani..viszont nem tudom elképzelni,hogy a szemét kajákról lefogyjak..Vagy miket vegyek helyette?:S

2012. jan. 15. 17:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Aczél gyere, én elmentem FELKÖTNI magam!!!
2012. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
tetszik a humorod, de segíteni sajnos nem tudok.
2012. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Önző vagy! Megtagadnád 1 000 010 000 embertől az élelmet? Mond az afrikai árvák szemébe, hogy te inkább lefogynál... :,(


erről jut eszembe, hogy "melyik afrikai törzs a kannibál?"

a ruhat vagy a buhat? természetesen a buhat, mert nem a ruhat eszi az embert... HAHAHA!


Egyébként szarok a fogyi módszereid, de inkább ki sem fejtem, mert jönnek azok akik szerint "a föld is gömbölyű, és mégis milyen gyönyörű" típusú csajok, és jól lepontoznak, és kijelentik, hogy biztos pasi vagyok, mert kritizálni merészelem a tökéletes női módszereket...

2012. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Fejtsd ki..félre értés ne essék nem koplalok eszembe se jutna..csak azt kartam érzékeltetni,hogy drasztikus változásokon kell keresztül mennem..
2012. jan. 15. 17:51
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak sikerült már lefogyniuk. Ha összeszedted magad, neked is sikerülni fog, és nem kell rögtön önsajnálatba merülni. Még egy szál gyufát nem tettél keresztbe a célért! Ébredj fel, és nézz magadra, de ne kívülről! Ha belül összeszedted magad, gyere vissza és segítünk! De előbb döntsd el, mit akarsz, mert ez a hozzáállás semmire se jó.
2012. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Le szeretnék fogyni kicsit lusta vagyok ez tény és való. Viszont sok lusta embernek sikerült,akkor nekem is fog nem?
2012. jan. 15. 17:58
 9/13 anonim ***** válasza:

itt vagyok! na meséljetek mi a gond kedveseim? (először husikáimat akartam írni).


" és kajába fojtom a bánatom."

először ezt tedd rendbe. akár pszichológussal, akár taoista életfilozófussal, de keress egy szakembert, aki a bánatodat segít megtanulni elviselni. utána jöhet a következő lépés.

Acccz.

2012. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azon már dolgozok kezdek úgymond rendbe jönni:) csak néha még visszaesek na ezt kéne elkerülni! Készen állok csak egy kis segítség kell..Most eszembe jutott egy ötlet lehet hülyeség..

Nem kezdek semmilyen koplalásba meg számolgatásba csak megkérek valakit,hogy figyeljen rám. Meglegyen a reggelim ebédem vacsorám..Ha nem ennék feleslegesen már rég lefogytam volna . Nyáron volt egy időszakom teljesen abbamaradt ez az unalomból/bánatból evés 4kg egyből lement pedig ettem csokit is..

Tehát arra jutottam mindent eszek,de mértékkel és elmegye heti 3x1 órát sportolni bármit..korizni szeretek meg futni..de ha jó lesz az idő,akkor majd bicikli.

2012. jan. 15. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!