Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zöld tea akkor is éget...

A zöld tea akkor is éget zsírt, ha édesítővel és igazi citrom levével ízesítem?

Figyelt kérdés
Natúrban nem igazán tudom meginni, de ha csak így hatásos, leküzdöm valahogy :D
2012. márc. 14. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze. De leginkább akkor éget zsírt, ha keveset eszel mellette.
2012. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
26%
leginkább akkor fog égetni zsirt ha felemeled a gép elöl a valagad és lemész futni. és utána megihatod a teádat.
2012. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
citromlé oké. de az édesítőt szerintem hanyagold!
2012. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha mellette jó az étkezésed és sportolsz, akkor igen, akár iszod, akár nem :D
2012. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor már méz. az édesítővel szemben legalább egészséges
2012. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A zöld tea magában nem éget zsírt (öntsd rá egy kis sertészsírra, nem fog történni semmi!), viszont testmozgás mellett segít a sejteknek a zsírégetésben.
2012. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a negatív, rosszindulatú és előitéletekkel teli kommenteket, fél éve diétázom, eddig 10 kilót adtam le, még van 5 kg feleslegem, amit kemény edzéssel és diétával próbálok lefaragni magamról..a tea rásegítésként kell.. de hát ilyen a magyar ember!:)

többieknek köszönöm a választ!

2012. márc. 15. 18:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért negatív és rosszindulatú az, hogy tudjuk, hogy a zöld tea nem fogyaszt? Szerinted akkor lenne kövér ember? NEM
2012. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"leginkább akkor fog égetni zsirt ha felemeled a gép elöl a valagad és lemész futni. és utána megihatod a teádat. ,,


valóban nem rosszindulatú;D

2012. márc. 17. 12:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerinted, ha a futástól, sporttól fogyni lehetne lenne kövér ember? IGEN :D

Nem kell édestő. Mivel az emésztést javítja, az anyagcsere helyrejön, így van gyógyhatása. Gyógynövénynek számít és aki szerint nincs hatása az egy paraszt! Normális étrend mellett lehet minimálisan fogyni tőle, ami éves szinten azért nem kevés. Egy vizsgálat szerint normális étrend mellett havi 1kg, azaz évi 12kg is leetséges egy egyszerű új szokás miatt, pláne, ha előtte Kólát ittál sima zöld tea helyett! (Bármilyen gyümölcslével is lehet ízesíteni)

2012. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!