Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a slimfitről...

Mi a véleményetek a slimfitről? Mennyi ideig lehet szedni és ha abbahagyom nem hízom vissza? Nem lesz yo-yo effektus?

Figyelt kérdés

2012. márc. 22. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Élethosszig szedhető, mellette híztam és fogytam is. Nem igazán befolyásol semmit. Valahol egészséges, de amikor többet ettem híztam, amikor kevesebbet, akkor fogytam. Nem hízod vissza, ha ugyanúgy csinálsz mindent, mint szedése mellett. De ez készítmény nélkül is így van. Nem segít ez! (5 hónap alatt sem)
2012. márc. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hali

én 3 adag slimet rendeltem meg,ez három hónapig volt elég,és nekem sikerült lefogyni vele 7 kilót.mielőtt még nem szedtem ,azelőtt is diétáztam,tornáztam de nagyon lassan fogytam,a slim meg felgyorsította nálam a folyamatot.mióta nem szedem,nem híztam vissza a fölösleget.

2012. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én 2 hete kezdtem el szedni,ugyh azt nem tudom hogy lesz e yo-yo efektus,de annyit azért már észrevettem mióta szedem, hogy nincs olyan nagy éhségérzet.és két kiló már lement.
2012. ápr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bakmaya válasza:
Én meg nem is nagyon diétáztam,tornázni se nagyon volt időm,igaz nem töltött képosztát meg szalonnát ettem,de mindenről nem mondtam le.nekem igyis lement 4 kiló.
2012. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én tavaly szedtem a strand szezonra akartam leadni a fölöslegemet.Sikerült is fogynom vele 9 kilót,mikor abbahagytam a szedését, akkor pedig zöldség és gyümölcsdús étkezésre álltam át nekem így nem jött vissza a fölösleg.
2012. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!