Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni a hasamról...

Szeretnék fogyni a hasamról és a derekamról, esetleg a combomból, de a combom vastag, de ha csak feszesíthetném már azzal is meg lennék elégedve.20 éves,168 cm magas és 62 kg vagyok. Milyen étrendet és mozgásgyakorlatokat javasoltok?

Figyelt kérdés
A fenekemet is szeretném feszesíteni. :) Viszont nem szeretném,ha a cicim lógós lenne. Szeretnék még 7 kg-ot leadni, májusig a tesóm ballagására és a nyáron szeretnék bátran csinos ruhákat, szoknyát és akár miniszoknyát is felvenni. Előre is köszönöm a válaszokat és a tanácsokat. De kérlek,hogy hülyeségeket ne írjatok!Köszönöm
2010. márc. 23. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Toronyóra láncal nem kéne?
2010. márc. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én tapasztalatból tudom a hullahopp karika nagyon sokat segít ezen a problámádon.

Mellette ha pl biciglizel az a combodat formázza .

Az étrend az mindenkinél más válik be. Én sokfélét már kiprobáltam már , nekem a délig csak gyümölcsök jönnek be.

2010. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!