Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, de nem...

Fogyni szeretnék, de nem luxusdiétákkal, és nem is szeretnék éhen halni, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
kevesebb szénhidrát, több testmozgás, egészségesebb életmód
2010. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csirkemell, hal, zöldség egy kis zabpehely és gyümölcs napi 6 étkezés heti hat edzés aerob plusz súlyzós.
2010. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

ezt egy nap 1000x megkérdezik. :)

ezzel nincs is baj.

sok a felesleggel küszködő ember. egykor én is az voltam.

az én diétám amit nem igazán lehet annak nevezni mert inkább egy egészséges életmód amit most is tartok az az hogy: napi 5x evés. bármit. lehet az pörkölt is. nyugodtan lehet enni de csak keveset. semmi cukor hanem édesítőszer. fehér kenyér semmi csak teljes kiörlésű. és őszintén szólva én nagyon kicsi édességet is szoktam enni. a lényeg hogy mindent eszek én is de csak mértékkel, okosan. akárki akármit mond ez nekem bejött.. 6 hónap alatt 21kg-tól váltam meg. nem nyúlt meg a bőröm se. és ez az életmód azért is jó mert nem maradsz ki a sok finom étel ízéből.. szerintem próbáld ki.

de ha gondolod az is megoldás hogy elmész orvoshoz és tőle kérsz tanácsot. :)

remélem valamit segítettem. :)

2010. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó:köszi igazán sokat segítettéL:)
2010. dec. 15. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!