Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 1 hónap alatt -5 kg sikerülhet...

1 hónap alatt -5 kg sikerülhet? 1 hónap alatt jött fel.

Figyelt kérdés
Március 27.-én 62 kg voltam, most vagyok 67. Május 24-ig sikerülhet leadnom ezt az 5 kg-t? Ha igen, hogyan?? Tippeket tudnátok adni? Testmozgást mit végezzek?

2012. ápr. 21. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp valami kardio mozgást végezz. Ilyen a bicikli, futás, ugrálókötél, stb. Én például a szobabiciklit szeretem. Egy órás intenzív tekeréssel kb 500 kcal-t lehet elégetni vele. A futással még többet. Számold ki a napi kalória szükségletedet és abból vonj ki 5-600-at, aszerint étkezz. Naponta igyál sok folyadékot, egyél 5-ször. Szénhidrátot reggel fogyassz, de az lassan felszívódó szénhidrát legyen. A fehér kenyeret, finomított cukrot, üdítőket felejtsd el. Egyél halat, húst (csirkemell, sovány húsok). Zsírt, olajat mellőzd, amennyire lehet. Vacsira egyél sovány túrót, zöldséget.

És mozogj sokat.

2012. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát erre én is kíváncsi vagyok ,hogy hogy lehet ,mert én is 5 kg-ot akarok leadni. Én is kardiózom meg csak akkor eszem ha éhes vagyok és csak annyit ,hogy már ne legyek az. Ja meg nyitottam egy fogyis blogot, hogy motiváljam vele magam.
2012. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!