Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan fogyókúrázzon egy...

Hogyan fogyókúrázzon egy KAMIONOS?

Figyelt kérdés
a férjem kamionos és az a gondunk,(neki is,nm unatkozó feleség vok)hogy sokat hízott/zik!10hónap alatt 20kg,így már kb.120kg!diétás kaját nagyon nm tudok mit csom.neki,m.2 hétig mit?salátával+az abonetkenyérrel nm tud dolg!sajna a mozgás is annyi,h.+rakja az autót!ha lejár a vezetési és munkaideje akkor+m1 aludni!főként hasról kellene lefogynia!ötletek?
2012. ápr. 30. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


A szervezetnek a napi munkavégzéshez, teljesítményhez kalóriára van szüksége. A túlzott kalóriabevitel, amit a szervezet nem éget el a nap folyamán, ill. a túl sok szénhidrát kerül tárolásra, ha az étkezés rendszertelen.


A fenti táblázatból válogasd ki azokat a kajákat, amelyeknek megvan a szükséges kalória-tartalma, de lehetőleg minimális szénhidrát-tartalom van benne. Pótold olyan kajákkal, amelyek telítik a gyomrot, de nem növelik a már meglevő lerakódást. Persze ettől még lefogyni nem fog, ahhol ennél sokkal több kellene, de talán meg lehetne akadályozni a további súlygyarapodást.

2012. ápr. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tonhal steak konzerv saját lében, + zöldség + abonett, lehet ezekkel is dolgozni + edzeni rengeteg ember ezek mellett verseny sportol satöbbi ami napi 3 edzést jelent szerintem felveszi keménységben a versenyt a kamionozással.Ha néha napján megáll kajálni gondolom, csak szemét helyett minőségit kéne kajálni, aki akarja azért tud megoldást találni a dologra csak akarni kell, jah és helyi fogyás nincs, + ajánlanám a megfelelő táplálék kiegészítőket a minőségi kaja mellett, l-carnitin (ez energizálná)vagy esetleg valamilyen koffein tartalmú kieg pl reform..,fehérjeturmix<--bárhol elkészíthető mert van 1 adagos kiszerelésben is csak víz kell hozzá + hozzá egy kis zabpehely és máris teljes értékű étkezés.Persze szilárd kajából kell a napi fehérje bevitel nagy részét fedezni. De csak ismételni tudom magam : Nincs lehetetlen, csak tehetetlen
2012. ápr. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze! Napi 3 edzés a leálló-sávban, a kötelezően előírt pihenők alatt. Egyébként pedig nyomja a gázt, mint az őrült, mert... x időponig az árut le kell szállítani többezer km távolságban, a közbeeső felüljárót, akármit y időre lezárják a kamionok előtt, de útelterelés is akad valami útjavítás, vagy éppen baleset akármi miatt.


Egy kamionos élete nem olyan, hogy napi 8 óra munkaidő után megyek sportolni, stb.

2012. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!jól látod a helyzetet!csak nm szakmabeli vagy?
2012. ápr. 30. 22:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt egy könyvelő-irodám, 2 kamionosnak is könyveltem. Innét tudom, nem is olyan "aranyélet" az övéké.
2012. máj. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Amit itt olvasok az nem más mint kifogás.Én 8 éve vagyok kamionos, és nekem a napi 13-15 óra munka után, még is van akaraterőm elmenni futni 1 órát, de legalább 30 percet.Vagy újabban a gyors gyaloglást nyomom.Ezenfelül bicikli a platón, és kivétel nélkül minden hétvégén biciklizek.Esőben is megyek, ha nem tekerni akkor túrázni.Ez akaraterő, életmód kérdése.Sokan el vannak tunyulva.Én 50 kilót fogytam, letettem a cigit és 100%os életmódváltást nyomattam.Én a Norbi updatet csinálom, ill a paleolit életmódot.Szoktam fegyencedzeni is, igaz mostanában ezzel leálltam.Főzni imádok, épp most vettem egy grillezőt és grillezni fogok, túrázás alkalmával.Mint bandi a hegyen c. műsorban a tv paprikán.Ennyi.Hány ilyen kamionost ismerek?Egyet.Én vagyok az.Én ezért meredeken le is nézem azokat akik züllenek, mert bizony ez a valóság.Elhíznak, mert isznak.Mert lusták.A többi meg kifogás.
2013. dec. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!