Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves lány hogyan fogyókúráz...

14 éves lány hogyan fogyókúrázzon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__19..

Itt a lényeg, viszont te már figyelhetsz a bevitt kalóriákra is, ezt ki tudod számolni neten, hogy kb mennyi kell. Tehát ha kijön, hogy 1600kcal az alap felhasználásod akkor számolj rá a sporttal mondjuk 300kcalt és ebből vonj ki 500-at. Tehát mondjuk 1400kcal fog kijönni a végén, ahhoz, hogy ténylegesen tudd, hogy mennyit vittél be ahhoz vezess naplót.

2011. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogyan. Mozogj jó sokat, és hagyd el csipszeket, csokit, tsait. De fogyókúrát felejtsd el. Most még fejlődésben vagy, kell a tápanyag - öhm, ezen van a hangsúly. :)

Egyél változatosan, és sportolj, úgy nem kell fogyin gondolkodni, mert átalakulsz.


Én 14 évesen zabáltam - szó szerint, többet ettem, mint apa -, de mellette mozogtam, meg 16 évesen heti 2 órás intenzív vívóedzés, és nem híztam el.

2011. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy: sport + egészséges táplálkozás, ami kell neked.
2011. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan túlsúlyos vagy, kérj orvosi segítséget.

Ha nem, sportolj és egyél kevesebb édességet.

2011. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 picicsajszii válasza:
100%
Én is 14 éves vagyok és én is szerettem volna fogyókurázni,de utána rájöttem felesleges..:) Egy 14 évesnek még a szervezete növésben van,szóval semmi féle képpen nem szabad semmilyen gyógyszert szedned.Fussál,tornázz és hidd el meg lesz az eredménye.
2011. jún. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Höh. :DD énis 14 éves lány vagyok, éss één már több hónapja fogyókúrázok...vagy nemtudom nevezhetjük-e ezt annak. Én nagyon sok éve szenvedek ezzel. Majdnem másfél éve nem iszok semmi cukrosat, CSAK víz. Komolyan!! :D semmi mást....aztán leszoktam az édességről...elején nagyon nehéz volt de ez csak akarás kérdése. Igazából minden csak az. Éss nagyon sokat lépcsőzők a lépcső házunkba és tornázok Béres A. - a legjobb formád-ra. Eleinte nem indult be a fogyás. Bevallom nagyon sok voltam.:$ éss most elindult és annyira jóóóó. *-* mindenből eszek amit fogyókura előtt ettem csak keveset, és nagyon sok zöldséget, gyümölcsöt eszek. Most vagyok 56,5 kiló. <--- azaz igazság h nagyon nehezen fogyok. :/ Te ezt lehet h hamarabb is elérnéd, nekem sok idő kellett ugyebár mert nem indult be. :/ De szerencsére mára már nincs ez a gond. ! :D remélem tudtam segíteni. :D Mostmár belátom, mozgás nélkül nem lehet fogyni ;)
2011. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!