Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163cm 56kg os lány fogyókúrázz...

163cm 56kg os lány fogyókúrázzon? És 175cm 70kg-os?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 14:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
Az első súlyú lánynak hát, max egy-két kiló, de a 70 kg-osnak nem ártana -5 kiló, igen, fogyjon.
2011. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 mantis religiosa ***** válasza:
69%
Mielőtt bármibe is belekezdtek, nézzetek meg egy testtömegindex-táblázatot, és abból látni fogjátok, szükséges-e. Szerintem nem. Ha valamelyik testrészeteken mégis van felesleg, amitől szabadulni szeretnétek, célzott gyakorlatokkal formáljátok. Ha mindenáron fogyókúrázni akartok, kérjétek ki szakemberek ( dietetikus, belgyógyász, stb.) tanácsát. A helytelen módszerek sokkal többet ártanak, mint használnak.
2011. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

hány évesek? mennyi a testzsírszázalékuk?


ha 15-16 évesek elmúltak, akkor teljesen normális a testtömegük.

rendszeres sport meg mindkettőre rá fog férni

2011. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%

"Mielőtt bármibe is belekezdtek, nézzetek meg egy testtömegindex-táblázatot, és abból látni fogjátok, szükséges-e."


A testtömeg index táblázat szerint én jelenleg el vagyok hízva, a 181cmh-hez 98kg-al. Közben meg testépítő vagyok, bár jelenleg 15% a testzsírom(ez még bőven nem az elhízott kategória).


Nem értelek amúgy. Mit foglalkozol te azzal, hogy kinek mennyit kell fogynia? Mert gondolom 2 testmagasságod nem lehet... Ráállsz a mérlegre, aztán belenézel a tükörbe és eldöntöd.

Amúgy valszeg mind a kettőnek fogynia kell. Az elsőnek kb 3kg-t legalább, a másiknak meg 8-at mondjuk.

2011. okt. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Egyiknek se kell fogynia, ha izmosak, és azért ennyi a súlyuk.
2011. okt. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

ha nem izmosak, sem kell fogyniuk, ha nem gyerekek!!!!

teljesen normális a testtömegük

2011. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
68%
Szerintem max 1-2 kg. fogyás mind a kettőnél
2011. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

hányszor irjam már le hogy nincs célzott gyakorlatokkal történő zsírégetés. genetika kérdése hogy ki hova pakolja fel és ki milyen arányban adja le.


tesstömeg index alapján nemhiszem hogy sokat fogyni kéne, de egy mai átlagember életmódjából kiindulva lehet hogy aránytalanok/picit zsírosak és ezért nem ártana egészséges étrendet késziteni meg sportolni valamit.

2011. okt. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
68%

Utálom az ilyen kérdéseket...!

Van aki azt mondja fogyjon van aki épp ellenkezőleg.

EZT ÍGY LÁTHATATLANBAN NEM LEHET MEGMONDANI!

Függ az alkattól is és még sok mindentől.

Az ilyen kalkulátorok se érnek sokat..

Ha ez ennyire érdekel,ajánlom keress fel a háziorvosod vagy egy szakértőt! Ő fogja csak megmondani (részben) helyesen :)

2011. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

én 175/70 kg vagyok pontosan. 77ről fogytam le, és már nagyon meg vagyok elégedve magammal :) a sportot mindenképp csinálom tovább, hogy formálódjak, de 2-3 kg fogyásra még számítok, mert a fenekemen szerintem mindig maradt plusz.

szerintem egyik lánynak sincs szüksége fogyásra, ha átlagos izomzatúak, max 2-3 kiló akkor, ha nincsenek megelégedve az alakjukkal. De ez a 2 lány már sem egészségileg, sem esztétikailag nincs elhízva szerintem.

2011. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!