Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy KAMASZ 15 L Hogyan fogyoku...

Egy KAMASZ 15 L Hogyan fogyokurazzon ha most van szuksege bizonyos tapanyagokra?

Figyelt kérdés
Kb 5-durvan 10 kg-ot kene leadnom....Hogyan??? Anyam azt mondja h ne fogyokurazzam mert most azert vok ekkora (157 cm 65 kg) mert kamasz vagyok...es ez idovel befog allni..es ha fogyozok akkor csak hizni fogok....Szal..??? Mi legyen...Amerikaban elek..Es itt hat a mozgas nehezen jon ossze..habar mindennap Tanulas helyett 1.30 percet tornazom...de mast nem igazan tudnek csinalni esetleg setalni de azt is szukosen mert mire odaernek akkor mar sotetedne..mer 3.30 kor erek haza a sulibol..(ez alatt semmit nem tok enni mert itt nincsenek orak kozti szunetek ..csak egy 20 min lanch time van de olyankor meg orul az ember ha tud a barataival egy ket szot valtani..szinte senki nem eszik ..mindenki orul h szabad ..egesz nap csak ulni kell kicsongetnek egyik orarol 12.10 kor..mar a masikra becsingetnek 12.13-kor szal ertitek mi az h nincs orak kozti szunet....a tesi itt fos mega gyenge...) Nagyjabol 3.30-ig csak ulok mire haza erek...4.00-ig elintezem a kajamat..utana tornazom...kb 6.00-kor vege a tornamnak..1.00 orat hallgatom az zenet...mingyart 7.00 meg 8.00 ora olyankor meg no outside...ertitek...szal..Most mi legyen...Sose voltam ekkora csak amiota itt felborult az eletem...-.-" Fucking USA....SUCKSSSS...........
2010. szept. 27. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
anyádnak igaza van, egyél rendesen, tornázz tovább, esetleg táncolhatsz a zenére, kondiba is mehetsz és legyél türelmes...nem mellesleg, ha napi 1,5 órát tornázol intenzíven, nem hiszem, hogy kövér lennél, sose a mérleget, hanem a centiket/tükröt nézd ;)
2010. szept. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De igen, egy 157 cm-es, 65 kg-os 15 éves kamasz igenis kövér, ki kell mondani. Én 168-hoz vagyok ennyi, 33 évesen (15 évesen 50 kiló voltam, és ismét jelzem, hogy magasabb). És sose voltam anorexiás meg ilyen szarságok, hanem sportoltam napi szinten.

A kérdezőnek is ezt kell, és messziről elkerült a gyorskajákat és a készételeket, mindent, ami műanyag, a sült krumplit, az üdítőt... ami állítólag olyan divatos Amerikában. Szerintem ettől híztál el.

És a helyezt csak rosszabb lesz, ha nem állítod meg a folyamatot, évi 5-10 kilóval számolhatsz pluszban.

A koplalást felejtsd el, mert az meddőséget okozhat ebben a korban. Sportolj, és próbálj normálisan táplálkozni, sok zöldség, gyümölcs, csirke hal - kerüld a szendvicseket, műkaját, olajos cuccokat, mindent, amiben liszt és cukor van. A zenehallgatást simán össze tudod kötni a tornával, hacsak nem klasszikusat hallgatsz. Tornázz, ugrálj, táncolj a számokra. Napi 1 óra bőven elég.

2010. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vérgibbon válasza:
Többször egyél kevesebbet. Naponta ötször egyél, mozogj többet kerüld a gyorséttermeket. Egyél zöldséget sok hallal.
2010. szept. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Soha eletemben nem ettem gyorskajakat ,,,uditotol hanyingerem van foleg a cola-tol -.-" Ami az edesseget illeti...megalom...xd;) Sztm nekem tobb mozgas kellene de h hogyan..Amugy annyira torz nem vagyok szal nem lognak a hajaim vagy ilyesmi xd...D:D:D: Olyan beyonce Jlo-AS ALKAT VAGYOK....kORTE...tE TENY AMI TENY...vAN RAJTAM FELESLEG...EN 58 KG-SAN mar jol nezek ki mondhatom...nekem nem kell 50 kg-os nak lennem...:D:D



Puxa a valaszokert :D:DD:

2010. szept. 27. 14:55
 5/6 Vérgibbon válasza:
Több mozgás, pl.: kerékpározással, görkorcsolya, falmászás, aerobic vagy mi a szösz ha azt akarod, hogy ne lássák, akkor súlyokat tegyél ma bokádra, csuklódra, bár ez izmosít is.
2010. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen :D:D:D
2010. szept. 28. 05:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!