Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Meddig nem lehet kapni a...

Meddig nem lehet kapni a Hoodia P57-et?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 22:22
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:
0%
Amíg nem hoznak egy olyan törvényt, ami megengedi, hogy a duckók önként öljék magukat sorra interneten árult illegális csodaszernek hirdetett mérgekkel.
2012. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Reméljük még sokáig, de azt azért nem ártana kihangsúlyozni, hogy a Hoodia nem egy márka-gyártó, stb, hanem egy hatóanyag. Ugyanaz a NAV szerint védett növényből készült hatóanyag, amit bármely magyarországi patikában is megkap az ember szájspray formájában! Ami meg a NAV szerint teljesen legális?! Hogy is van ez?

Hosszú évek óta forgalmazzák más országokban a telepeken tenyésztett növényekből készült készítményeket-a szabadban valóban védett és tilos a leszedése, ami helyes is.

Nem utolsósorban érdemes megjegyezni, hogy magyar gyártók (is) forgalmazzák a patikai sprayt.. ebből nem nehéz kikövetkeztetni, hogy ismét az elburjánzott gyógyszerlobbi áll a háttérben. A spray min.2x olyan drága, szörnyű az íze és nem is olyan hatásos!

2012. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Kedves Smartguy86,


én soha életemben nem voltam "duckó" , ahogy te fogalmazol, mégis életem egyik legjobb döntése a Hoodia volt! Bárki bármit mond, használ, nincs semmilyen mellékhatása, nem lehet rászokni, olcsó és nem szintetikus!

2012. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megvan már, köszi! Új formában lehet kapni!:-)
2012. júl. 19. 23:37
 5/6 besszi válasza:

Szia, én is szedtem és újra kéne, de én sem tudom, hol juthatnék hozzá biztonságos, eredeti tablettákhoz. Hamisat már vettem :(

Mi az új formája? tudnál segíteni?

köszi

2012. okt. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos kamu volt ez is...

Az a jó, amibe garcinia cambogia és zöld tea kivonat van.

A legtöbbe már nincsen, teljesen mások az összetevői.

Általába mindenki a tabletták formáját nézi meg a csomagolást, de nem ott van a bibi elásva hanem az összetevői listán, méghozzá a dobozén, nem a belső cetlin.

Ezt nem nagyon látjuk egy oldalon sem se feltüntetve se a képen.

A hoodia 6000 pedig egy nagy sz@r.Étvágyfokozó.


Vannak olyan zsírégetők amiben egyébként van ez a g.c. kivonat és zöld tea is, pl. Scitec Reform, vagy Adipokill, vagy Perfecet Fatloss, kb hasonló árban is mozognak. Csak ezek diéta és sport mellett jók, de ki tudja...?!:) HCA tartalmú is van.(ez étvágycsökkentő és megakadályozza a fehérjebontást)


Bocsi hogy nem tudok segíteni, de én is hónapok óta keresem és elegem lett hogy mindenhol falakba ütközöm...

(..meg kamu hoodiákba..!:)


Ha érdekel nézz utána ezeknek, hátha valamelyik hasznos lesz!

2012. okt. 24. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!